Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik az iOS-t istenítik, azok...

Akik az iOS-t istenítik, azok próbáltak már mai mondern androidos telefont?

Figyelt kérdés

Pár hete használok egy iphone 11et, jól össze van rakva az os az tény, de rengeteg app amit használok lefagy, whatsapp stb. Androidon 7 évem alatt nagyon nagyon ritkán fordult elő ilyen. Itt kb óránként. be kell zárnom az appot és újraindítani. Telefont is már újraindítottam párszor (amit ugye sok iphoneos szerint soha az életben nem kell)


legújabb ios van rajta, 14.2



2020. nov. 19. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7-esem van, még sincs semmi ilyen problémám:)
2020. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Akik az Androidot istenítik, próbáltak már egy mai modern Apple telefont?
2020. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én egyiket se istenítem, de pl én igen. Elárulom neked, jóformán nincs már különbség gyorsaság, stabilitás terén, sőt ;)


Ez igazából csak egy önigazolás szerintem sok apple fanboynak.

2020. nov. 19. 11:56
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én Androidos telefont és Iphone-t is használok egyszerre, ha választanom kellene, akkor mindenképp az Androidos nyerne, ha nem lenne ennyire túlárazva az Iphone a márka miatt, akor máshogy állna a dolog, de így nem. Egyetlen dolog maradt meg bennem nagyon a régi Iphone 4s-ből: tökéletes volt rajta írni, szinte soha nem nyomtam félre, a többi telefonnál legyen az bármilyen gyakran félrenyomok. Aztán persze lehet, hogy csak az a 4s mérete miatt volt így.
2020. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Prémium flagship andoridos telefonom van, nyomába sem ér az előtte lévő iphone 6s-nek. :D
2020. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Iphone-om van 8 éve, 2 évente csere a szerződés miatt! Gondolkodtam hogy váltok de a megszokás miatt sosem teszem,pedig már nem is tetszenek:)
2020. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

iphone 4s-em volt nekem is ezelőtt, ott lehetett igazán érezni, hogy top telefon egy androidoshoz képest.


De eltelt azóta 8 év.


5: persze prémium android flagship nem ér nyomába az 5 éves 6snek :DD

2020. nov. 19. 12:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig használtam flagship androidos Samsung telefont, de rühelltem. Az iPhone sokkal jobban bevált.
2020. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező: nem tudom, mi lehet a probléma, nálam ilyesmi nem fordult még elő. Szintén iPhone 11-et használok (ezen kívül egy régi SE-t, egy 7-es, és egy iPadet, de még nem volt ilyen problémám. Egyedül a 11-en használom a főverziót, a többi eszközön beta fut.) Emellett használtam októberig egy Samsung Galaxy A40-est, 10-es Androiddal, és meg voltam vele elégedve.
2020. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát akkor nálad valami probléma van vagy a telefonnal vagy az appokkal.

én is használom a vacappot, meg vibert, meg még a jóég tudja mennyi más appot és nekem soha nem fagyott le szinte semmi. Van 1-2 app ami nem frissül néha - például az időkép, de az inkább az app hibája - írtam i nekik visszajelzést már.

a z iPhone-t meg kb akkor indítottam újra amikor megjelent a 14.2, előtte meg akkor amikor a 14.1-re frissítettem, tehát az elmúlt hónapban kb 2x.

11 éve van iPhoneonon, a nagyon korai telefonoknál sem volt jellemző a fagyás és az appok közül is csak a gagyi, reklémmal telerakott vackok szoktak fagyni.


Szóval nézz alaposan utána mi lehet a hiba, mert ennyire szar nem lehet az iPhone és az iOS.


Az appok fagyásáért meg 99,99%-ban az appok felelősek. töröl, újra letölt!

2020. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!