Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonválasztás előtt állok,...

Telefonválasztás előtt állok, ajánlatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az árkategória legyen 80000-120000 Ft körül, android operációs rendszerrel, ujjlenyomat-olvasóval.

2020. nov. 28. 21:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
+samsungnak a kijelzője is jobb
2020. nov. 28. 22:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mondanám, hogy a Samsung kijelzője tényleg jobb, IPS és Amoled között van pro és kontra! Az Amoled energiatakarékosabb, mivel egyesével külön-külön működnek a pixelek és vékonyabb a panelréteg, viszont harsányan, meseszerűen kiszínezi a tartalmakat, és fenáll a beégés veszélye, ha állandó tartalmú nagy terhelést kap! Az IPS sem elavult, ráadásul nem is tud beégni, élethűen jeleníti meg a színárnyalatokat, és hosszabb távon kíméli a szemet, mivel folyamatosan világít, az Amoled viszont észrevehetetlenül gyorsan villog!

A Poco X3 egyébként hivatalosan is az egyik legolcsóbb gamer telefon, nem csak a processzor miatt, de ezt a célt szolgálja a 120 Hz képfrissítés, és a kontrollereket utánzó rezgés is! A hangszórója sztereó minőségű, ami ráadásul nem csak alul szól, hanem felül a beszédhangszóró is besegít neki, amivel egyfajta kisebb térhangzást ad! Ráadásul sokkal jobb a kamerája és az üzemideje is, összeségében ritka jó telefon, nálam nem is lenne kérdéses!

Nekem az előd Samsung van, az A70, ami nem rossz, de azért nem is tökéletes! Néhány hete egyik kollégám meg akarta venni, hogy a feleségével egyforma legyen neki, csak olcsóbban, de akkor hirtelen nem tudtam rá mit mondani, azóta pedig nem jött szóba a dolog, pedig ha megegyeznénk, akkor én már tétovázás nélkül meg is rendelném magamnak az X3-at!

2020. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!