Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová tűntek az olcsó, jó...

Hová tűntek az olcsó, jó minőségű telefonok?

Figyelt kérdés

Lányomnak vennék egy mobilt, mert jövőre már egyedül fog az iskolából hazajárni. Ledöbbentem a "kínálaton",amit a szolgáltatók nyújtanak. Naívan arra gondoltam, hogy 20 ezer forint körül már kapható egy átlagos Nokia vagy Samsung telefon, ami egy tíz éves igényeinek bőven elég. De ilyen nincs, nem kapható 😢 a legolcsóbb, noname mobil is 30-ról indul, felháborító.

Nem vagyunk szegények, átlagos család vagyunk, de én ezeken az árakon ledöbbenek és nagyon sajnálok egy telefonért ennyit kifizetni. Ahol van 2, 3 gyerek, ott is százezrekért vásárolnak a szülők telefont?

Valaki tudna tanácsot adni, hogy 20 ezerért mit lenne érdemes venni? Köszönöm.



2020. dec. 4. 13:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Tessék mobilok 20.000-ig:


[link]



Bár ha rám hallgatsz inkább veszel neki egy 40.000 környékit, mert az okos telefonok addig sz.rt sem érnek. Van használtat kell nézni. Ha nem kell okos, akkor a fenti linken vannak jó minőségű telefonok, Nokia, és egyéb feltörekvő gyártóktól.

2020. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Jó minőségű olcsó dolgok nincsenek. Semmiből.
2020. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tovább keresek. Elkeserítő, hogy 20 éve ugyanannál a szolgáltatónál van az előfizetésem, a gyereknek is havidíjat fizetnék, hűségnyilatkozatot is vállalnék továbbra, mégsem tudok venni egy normális telefont, csak aranyárban.
2020. dec. 4. 13:28
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem a szolgáltatótól kell venni, más helyen rendes választék van
2020. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nézhetsz alig használt kártyafüggetlen, számlást is az új fele áráért.
2020. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Mert egy normális nyomógombos mobil is 30ezer ft. Nincs értéke a forintnak. Ugye amit hajtogatunk hogy érint minket a forint árfolyam is. Ezek többsége ugye import. Alapból drágábban veszik, de ugye azt is euró árfolyamon így mégdrágább a dolog, mert nincs értéke a pénzünknek sem már. Mikor egy jófajta nyomógombos 30ezerbe kerül akkor egy okostelefonért nehogy már ne kérjenek el többet.

Nem tudom szolgáltatónál mit érdeklődtél meg, de ott is kellene kedvezménynek lenni. Ha úgy van pár gsm boltba is bemehetnél érdeklődni, hogy milyet ajánlanak. Van ahol 20-30ezer forinttal is olcsóbban adják a készülékeket. De ugye ez nyílván a drágább mobilokra vonatkozik. De szerintem megéri megkérdezni, hogy milyen árazással tudnak telefont mondani.

2020. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

"Valaki tudna tanácsot adni, hogy 20 ezerért mit lenne érdemes venni? Köszönöm."

A kérdező valószínűleg fogalomzavarban van.

Lehet 20-ért telefont venni, csak egy tizenéves mai gyereknek az nem fog kelleni. Amit elfogadna, az pedig nem 20 ezer, itt a probléma.

Használt A5 2017 ára már 15-20 között mozog. Nem mai darab, de azt a rövid időt kibírja, amire a gyerek kezében esélye van kiszolgálni.

Én speciel most vettem egyet 15 ezerért a kocsiba autóskamerának, hogy a sajátomat eközben zavartalanul használhassam navigálásra, telefonálásra.

Az elmúlt egy héten 3 baleseti helyzetet éppen hogy elkerültem, sajnos előfordulhat hogy a következőt nem sikerül, és bizonyítanom kell hogy mi történt.

Szóval tesóm is megvette a gyereknek a drága telefont, ami azért tartott 3 hétig, mert az első héten elejtette, és két hét javítást követően hagyta csak el.

"Naívan arra gondoltam, hogy 20 ezer forint körül már kapható"

Ezen nagyon egyszerűen tudunk segíteni. Ne gondolkodj naívan, ébredj fel, élj a valóságban az álomvilág helyett.

2020. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
38%
Én a laptopokon égtem ki. Bír egy havi fizus laptop 1,5 órát egy töltéssel. Tiszta szégyen...
2020. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Addig gyüjtöges szépen,és vásárolj inkább kártyafüggetlen telefont ,feltöltökártyával.
2020. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Igen, jó lenne a kalács a kifli áráért, de nem adják sajnos, hiába panaszkodunk.
2020. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!