Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi, Huawei vagy Samsung?...

Xiaomi, Huawei vagy Samsung? Melyik jobb? Kinek melyik vált be? 23/L

Figyelt kérdés
Huaweit cseréltem le az éven Xiaomira, viszont hibásat adtak el, így 4 hónapig szervízben volt (állítólag a vírus miatt tartott ilyen sokáig). Nade néha nem érzékeli az sd kártyát, eltűnnek képeim, zenéim, aztán némelyik visszajön, némelyik nem. Sokszor elmegy a hálózat, gyakrabban fagy le, pedig nincsenek rajta játékok. Elegem lett belőle. Másoknak is előfordulnak ezek? Vagy szimplán hibásat vettem, és ezek nem lettek megjavítva? Cseréljem le másik Xiaomira?

2020. dec. 17. 22:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Állandóan kiírja, hogy a tárhely megtelt, nem lehet szinkronizálni a képeket, holott 50%-a van csak használatban.
2020. dec. 17. 22:59
 2/11 A kérdező kommentje:
70-nél többet nem tudnék rászánni :/
2020. dec. 17. 23:00
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én régóta xiaomit használok, teljesen meg vagyok vele elégedve, soha nem volt semmi baja. A régi három éves volt mikor cseréltem, de most is működik, a gyerekek játszanak rajta.
2020. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
69%
Samsung!
2020. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Huawei telefonom volt évekig, de a Google szarakodás miatt cseréltem le, most egy Samsungot vettem, nevezetesen Galaxy A71, jól működik de egy Mate 20 Pro-hoz képest visszaesés. Amint helyreáll ez a cirkusz a Huawei és az USA között(ha helyreáll) azonnal visszaváltok.
2020. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Kínait soha. Ha az almás kizárva és csak ezekből lehet választani, akkor a Samsung. Elvből.
2020. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"Másoknak is előfordulnak ezek?"

Nem, és még hasonlót sem hallottam soha. Ha kicsit sem értesz a telefonokhoz, akkor vásárolj hivatalos forrásból, mert ott hótziher, hogy nem baxnak át.


Ennyi pénzért Xiaomi.hu-n kapsz Redmi note 9-et (megéri a felárat a sima Redmi 9-hez képest)

vagy

Galaxy A21s-t MM-ben, Samsung storeban.

2020. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Xiaomi vagy Samsung.
2020. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Samsung, xiaomi nem kell soha többet , Huawei jó lenne de Google nélkül semmit nem ér.
2020. dec. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Huawei! Google nincs rád erőltetve! jelenleg a legjobb választás!
2020. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!