Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyereknek szeretnék adni...

Gyereknek szeretnék adni tabletet, ezért szeretnék rajta mindent tiltani, csak néhány app-ot engedni. Hogyan lehet letiltani bármit, akár gyári appotkar?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Na egy újabb sokeszű, aki nem gondolta végig, hogy mivel jár a gyerekvállalás. Majd a tablet felneveli a gyereket. Gratulálok!
2020. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
google family link
2020. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
#1 Na, egy újabb sokeszű, aki kőkorszaki körülmények között akarja felnevelni a gyerekét, aztán szerencsétlen gyerek majd csak pisloghat, amikor sulis korában elengedhetetlen lesz a modern technika használata. És a szülő sem tud majd segíteni neki, mert azok is barlangban élnek.
2020. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
91%

#3 ezzel segitettel kerdezonek?


Valoban nem kell de ez mas kerdes


az egeszen kicsi gyerekek nagyon okosak feltornek barmit ha akarnak, szoval nem tudod "szulozarazni"


inkabb valoban a kettot kellene otvoznod, ti harman (negyen) gyerek anya//&apa tablet...

nem gondoltad


kiberbunozes nagyon aktiv es egyre jobban az lesz, felnottek ellen is "konnyen"

akkor szerinted egy gyerek?

2020. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az iPad-ok tudnak ilyet.
2020. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak tabletek kifejezetten ilyen gyerek móddal, olcsók is. Nézz körül a gyártóknál.
2020. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nem adtam volna a gyereknek tabletet, de nagyszülőktől kaota, próbálnám a legjobbat kihozni, és nem elvenni rögtön az ajándékát, csak valami minimális funkciót szeretnék nagyrészt off-line. ehhez kértem volna segítséget, de nem sokat kaptam. ebben a szituációban természetesen nem jön szóba az ipad, vagy más tablet vásárlása. ez androidos.
2020. dec. 25. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
"Gyereknek szeretnék adni tabletet" - ebből szerinted mire lehet következtetni? Általában nincs ilyen funkció. Annyit tehetsz esetleg, hogy a többi alkalmazást elrejted.
2020. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, szerintem keress valamilyen alkalmazás-zároló appot, pl ezt: [link]


Így csak azokat az alkalmazásokat fogja tudni használni a csemete, amelyiket nem zároltad ( illetve amelyikhez beütöd neki a kódot :) ).

2020. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#4 És te ezzel segítettél a kérdezőnek? Az első válaszoló segített a kérdezőnek?? Miben??
2020. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!