Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon szeretnék a Google...

Androidon szeretnék a Google Play-ből valamit installálni. E-mail nélkül nem lehet?

Figyelt kérdés
Az a baj, ha bejelentkezek egy e-mail-el akkor rögtön mindenféle Google szolgáltatást telepít, pl. a leveleket letölti, és teljesen belassul a gép, de annyira, hogy semmit nem lehet mér csinálni rajta. Fél óra, ha lenyomok egy billentyűt. Gyári visszaállítás után is ez van. Amíg nem megyek a netre tök gyors és működik. Szóval szeretném Gmail és hasonlók nélkül elérni az Appstore-t csak egyetlen alkalmazás telepítésének erejéig. Ez lehetetelen?

2020. dec. 27. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Külső forrásból telepitheted. Apkmirror vagy hasonló.
2020. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

miert toletene le leveleket stb.? Ha nem engeded nem fogja, szep is lenne


persze google play onmagaban rengeteg eroforast helyet megeszik ebben igazad van


nem tudom miert jo ez googlenak...

2020. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le innen, ami kell, tedd át telefonra, s telepítsd fel:


[link]

2020. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

A Google Play áruház azonnal frissíti a Google Play Szolgáltatásokat és a önmagát is, valamint akár egyéb Google termékeket is (Chrome; térkép; miegymás), amelyek közül a Google Play Szolgáltatás jelentős mértékben képes lassítani egy régebbi eszközt, de a többi Google app is lassíthatja az eszközt...


Ennek elkerülése érdekében egyesek azonnal tiltják a Play áruházat, ami után a készülék nem tud frissíteni semmit. A következménye viszont az, hogy a felhasználó nem tud letölteni sem onnan semmit. Ilyenkor szoktak külső áruházhoz folyamodni (akár böngészőben is a mobilon). Pl.:

apkpure.com

apkmirror.com


...


Alternatív megoldás lehet, ha nem szeretné a felhasználó egyik bejelentkezést igénylő Google szolgáltatást sem használni, hogy nem ad hozzá Google fiókot, viszont a Play áruház anélkül nem működik, tehát ismét csak a külső áruházak jöhetnek szóba, amik közül fentebb említettem kettőt...

2020. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
miért töltene le elveleket? mert csak Akkor tudom beállítani, hogy ne töltse le, amikor már letöltötte :)
2020. dec. 27. 17:47
 6/14 A kérdező kommentje:
szuperek ezek a külső áruházak, ezeknek a telepítéséhez kell valami? ez nem ördögi kör?
2020. dec. 27. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

A külső áruház telepítéséhez (ami nem kötelező) elegendő egy böngésző is az androidos eszközön.


Én pl. csak weboldalon keresztül használom ezeket.

2020. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Okos ember amúgy sem használ Google fiókot a telefonján. Okos ember letölti az apk fájlt és azzal telepíti a játékokat/programokat. Okos ember kiírja DVD-re vagy BluRay-ra ezeket. Okos ember OsmAnd-ot és más offline navigációs programot használ a Google Maps helyett. Okos ember olyan telefont választ, ami offline biztonsági mentést tud csinálni a feltelepített programok és játékok adatairól (internet és Google fiók nélkül). A biztonsági mentés fájlból meg vissza tudod állítani. Ez nagyon ritka és különleges funkció. Az én LG V20 Android 8-as telefonomban van ilyen funkció. Egy ismerősöm régi Sony Xperia L telefonján is volt. A Samsungokban nincs ilyen funkció. Ezen funkció nélkül a programok és játékok adatait csak root joggal tudod kimásolni vagy Google fiók szinkronizációval. Ezt direkt csinálják így, hogy rákényszerítsenek a Google fiók használatára. Okos ember a YouTube és Gmail program helyett a böngészőben nyitja meg ezeket. Stb.
2021. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

#törölt (2021.06.26 13:51)

Nem tudom, ki "cenzúrázta" (de, tudom: valamelyik admin) az előzőleg reklamált válaszod, de a "2021.06.26 13:51" -est példáúl ÉN jelentettem!

Oka: Az általad linkelt oldal veszélyes tartalmat próbált megnyitni indokolatlanul és itt nem a folyton felugró reklámokra és értesítési engedélykérésre gondolok, hanem kártékony alkalmazásokra...


Természetesen vannak megbízható külső alkalmazásboltok, de amit Te linkeltél, az nem az.


Egyébként mások akár reklámozási célból linkeltnek is tekinthetik a tevékenységed. Az adminok szerintem örülnének neki, ha átolvasnád a szabályzatot...

2021. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

14:23


Hát akkor elég nagy baromságot csináltál, mert az a weboldal amit linkeltem (a2zapk) tökéletesen megbízható. Kár, hogy a te hozzá nem értésedre hallgatnak az adminok. De hát ilyen a cenzúra. Ezzel az erővel a te tevékenységed ugyanannyira reklámozási célú.

2021. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!