Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet felvenni a képernyő...

Hogy lehet felvenni a képernyőt egy középkategóriás telefonnal, mint azoknál a készülékeknél, ahol ez bele van építve, mint funkció?!

Figyelt kérdés

Több telefonon láttam már, hogy van "videorögzítés" funkció! Én pontosan ezt szeretném elérni, csak (gondolom) egy appal.

Melyik az az app?

(Ahol nem a mikrofont rögzíti, és nincsenek benne a felvételben a "start"-"stop" jelenségek (látható gombnyomások)!



2020. dec. 29. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van?

Lehet, hogy van benne gyári képernyőfelvevő (ami ált. jobb, mint bármelyik app), csak te nem tudsz róla.

2020. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van elég sok app hozzá, én régebben y6-on rögzítettem V recorderrel, új telefonon már van beépített xiaomi redmi 9 és elég középkategóriának számít.

Amúgy ezek se tünnek rossznak:

[link]

2020. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A telóm:

Samsung A31

2020. dec. 29. 19:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Van egy régebbi telóm is:

Samsung S7

2020. dec. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!