Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a vízbe a telefon...

Beleejtettem a vízbe a telefonom, hogyan tudom kiszárítani?

Figyelt kérdés
Huawei p30 lite, nem lehet leszedni a hátlapot :( miután kiszedtem, meleg volt és rezgett, jobb híján beleraktam rizsbe, de így, hogy nem tudom szétszedni, gondolom, semennyit nem ér.

2021. jan. 1. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcs, letöröl, holnap első utada szervizbe
2021. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Több mindent nem tudsz vele csinálni
2021. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Annak jó eséllyel lőttek. Mondanám hogy irány a szerviz, de mire eljutsz egy hozzáértő szervizig addig a beépített akku révén folyamatos áramellátás mellett a vezető sávok és az ic-k olyan károsodást szenvedhetnek hogy kuka lesz az egész.
2021. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Egy mélyebb tálba önts rizst, abba tedd a telefont. Elvileg felszív a rizs belőle valamennyit. Egy videoban láttam.
2021. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
#4es vagyok, jah, bocsi írtad a rizst..
2021. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Én egyszer megfürdettem. Hetekig nem kapcsolt be, aztán egyszer sikerült, de utána iszonyatosan be volt lassulva.
2021. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Holnap elviszed szervízbe. Ott aztán megmondják, hogy mit tudnak kezdeni vele, de sok jóra ne számíts. Fontos dolgok voltak-e azon a telefonon?


Amúgy meg ki találta ki ezt a rizses baromságot? Túl sokszor látom itt ahhoz képest, hogy hülyeség az egész...

2021. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
Kikapcsolod es hagyod a fenébe megszáradni. Nem nyúlsz.hozzá, nem töltöd, tokot is vedd le. 1 napot hagyd.
2021. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Bármit teszel is, (rizs, hajstárító), arra ne számíts, hogy a kiszárítás egyenlő a működőképessé tétellel.
2021. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A rizs buta legenda, sajnos sokan beveszik és terjesztik. Amíg a rizst nézegeted, a vízzel teli készüléked szépen rohad, és mivel áram alatt van, esélyes hogy már tönkre is ment. Ha te nem tudod szétszedni, mielőbb vidd el hozzáértő szervízbe. De addig is fejben gyúrj rá egy új telefonra.
2021. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!