Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a vízbe a telefon...

Beleejtettem a vízbe a telefonom, hogyan tudom kiszárítani?

Figyelt kérdés
Huawei p30 lite, nem lehet leszedni a hátlapot :( miután kiszedtem, meleg volt és rezgett, jobb híján beleraktam rizsbe, de így, hogy nem tudom szétszedni, gondolom, semennyit nem ér.

2021. jan. 1. 20:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ma nem volt nyitva sajnos semmi, de holnap mindenképp elviszem, és reménykedek. Köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 1. 22:14
 12/26 Szirty ***** válasza:
Jönnek a rizsesek... :)
2021. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Lehet a régieknél még működött :)
2021. jan. 2. 10:55
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Régiekben is ugyanilyen típusú alkatrészek voltak és a fizika és kémia is ugyanígy működött
2021. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Na, mi a rákért lettem.lepontozva? 😅😅🤣
2021. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A rizses dologhoz még csak annyit, hogy azért az okostelefonok belseje vmiben csak más, mint az ezer éves nyomógombosoké, és biztosan sok embernek bejött, ha ennyire elterjedt. Én nem igazán értek hozzá, csak próbáltam megfejteni, de lényegtelen, azért így is fogok tudni aludni. :D A szervízben azt mondták, hogy sajnos menthetetlen, szóval így jártam. :(

(Én nem pontoztam le senkit.)

2021. jan. 2. 14:33
 17/26 Szirty ***** válasza:
100%

"biztosan sok embernek bejött, ha ennyire elterjedt"


Egyél tehénxart! Tízmilliárd légy nem tévedhet! :)

2021. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ezen mi a vicces, de most komolyan? Gondoltam, annyira senki sem hülye, hogy nem megfelelő szövegkörnyezetben értelmez egy ennyire egyszerű mondatot. De valahogy lételeme sok embernek a kötözködés. Sajnálom! :)
2021. jan. 2. 21:42
 19/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem bántásból, de remélem, jól nézel ki, mert az eszedből nem fogsz megélni. És most menj vissza és olvasd el párszor a tehénszaros kommentet, akkor talán megérted!
2021. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nincs probléma az értelmi képességeimmel, bármennyire is szeretnéd, viszont a mondat utalt arra, hogy az én feltevésem téves, miszerint nagy eséllyel beválik az, amit sokan alkalmaznak (nyilván a hülyeség is terjedhet így, de nem is írtam, hogy nem). Biztosan az a hiba, hogy nem tudok párhuzamot vonni az emberek és legyek tevékenységei között az elázott telefonok megmentését illetően. Elég fárasztó, ne haragudj...Elhiszem, hogy egy frappáns példával akartad elmondani a helytelenítő véleményed, de kevésbé hat viccesen és idegesítően (számomra), ha szimplán leírod. A véleményem pedig nem változik attól, hogy kétszer olvasom el.
2021. jan. 2. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!