Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek,...

Milyen mobiltelefont vegyek, ha az elsődleges cél az, hogy a leheto leg olcsobb legyen? (a tobbi kovetelneny lent)

Figyelt kérdés
A kozossegi autok 3 appja es a facebook lenne rajta allandoan megnyitva, s ezenkivul csak google bongeszes lenne, vagy hirovasas vagy ide irnek, esetleg fórumokban de az ugye ez utobbiak egyszerre csak egy oldal.
2021. jan. 2. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél egy ilyet, nekem egy még régebbi van és amit írtál arra teljesen jó. Vannak olcsóbbak, de azokat nem venném.

[link]

2021. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vallom, hogy ha sokat használod, akkor bármennyire is szűk (amúgy ahogy leírtad annyira nem az...) a használati kör, sokkal hatékonyabb a használat (akár munkaeszközként) ha egy minőségi, gyors készüléket veszel.

Amit az első linkelt, 1GB RAM-mal az minden percben kínszenvedés lenne.

2021. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

ne itt érdeklődj...


Menj be egy mobiteló boltba(magyarba)és ott az eladó segít. Kézbeveheted, meggusztálhatod.


1GB Ram nagyon kevés

2021. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
"Menj be egy mobiteló boltba(magyarba)és ott az eladó segít. Kézbeveheted, meggusztálhatod" Hahaha,ezen jót nevettem, boltba küldöd ahol minden 200%-al drágább mint bárhol máshol?
2021. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


1 giga ram az tényleg kevés.

Ha olcsó, és jó telefont szeretnél vásárolni, akkor én bátran tudom ajánlani a Xiaomi redmi család összes termékét.

Írd be a keresőbe, hogy "xiaomi redmi", nézd meg, hogy hogyan néznek ki a telefonok, és válassz.

2021. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A redmi 8 jo erre? Talan az a legolcsobb. Vsgy van annal is lejjebb?



A boltosokkal szemben az a paranoiam, hogy ha bemegyek s közlöm fogalmam sincs semmirol akkor ramsozzak azt amit nem vesz meg senki. Mit a viccben ahol eladták a vaknak a rózsaszín ferfikabatot ami mar 4 eve ott allt.

2021. jan. 2. 10:19
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

A Redmi 8 jó lesz.

Azt pedig nem paranoia, ha azt gondolod, hogy rád sózzák, azt ami nem kell senkinek, hanem a valóság.

2021. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Redmi 8, olcsóbb kategóriákban egyedül a Xiaomi gyárt vállalható telefonokat.
2021. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annak legalabb hatalmas akkuja van. Bar azt is hallottam hogy a redmi 8 folotti xiaomik olyan energiahatekonyak hogy a gyakorlatban kisebb akkuval is tovabb birjak...
2021. jan. 2. 11:13
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
vagy redmi8,vagy SM Galaxy A10S
2021. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!