Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom van és a...

Androidos telefonom van és a hang alapú gépelés esetén nem érti meg rendesen amit mondok és ha levelet írok pl egy szó ha ragozva van a helyesírás ellenőrző alá húzza nem fogadja el csak ha külön írom a toldalékot, miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 01:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Van egy másik eszköz ami szintén androidos és ott maga a gépelés és a hang alapú diktálás is tökéletesen működik, az előbbi egy Xiaomi telefonnes az utóbbi egy Xiaomi táblagép, lehet hogy a Google beállítással van valami gond, maga a telefonnak a mikrofonja jól működik rendesen lehet vele telefonálni... A ha gépelek valami oknál fogva sokszor a helyesen leírt szavakat is álla húzza és nem is értem mi a baja, lehet valahogy vissza kellene állítani a billentyűzet beállításait?


Köszönöm a választ

2021. jan. 14. 01:24
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Az aláhúzás esélyesen azért lehet, mert angolul próbálná ellenőrizni a helyesírást.
2021. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gboard van fent a telón alapból,ezzel működik gond nélkül.Azt nem írtad hogy a te készülékeiden miket hadználsz.Nézz utána,és töltsd le az áruházból vagy ezt,vagy azt ami a jól működő telódon van.
2021. jan. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A saját billentyűzetet halaszalom ami alapból benne van a telefonban.
2021. jan. 14. 11:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nekem is a gboard van fent alapból.
2021. jan. 14. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem iphone akkor artikuláltan kell beszélni
2021. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam hogy androidos a telefon, de a táblagép is és az utóbbi gond nélkül érti amit mondok és a billentyűzettel is rendesen lehet írni. Nem tudom mi lehet a gond.
2021. jan. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!