Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék be lépni a Faceboo...

Hogy tudnék be lépni a Facebook fiókomba?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Facebook fiókom, amit egy jó ideje nem használok. Arra a döntésre jutottam, hogy felfüggesztem.

E-mail címnek a telefonszámomat adtam meg.... No hát a jelszavamat sikerült el felejtsem -_-', ..... Rá léptem arra, hogy "el felejtettem a jelszót", be írom a telefonszámomat, és a jelenlegi Facebook fiókomat adja be....(lehetségesnek tartom, hogy azért, mert korábban a jelenlegi Facebook fiókomhoz is megadtam a telefonszámom). Próbálkoztam úgy is, hogy a fiók regisztrált neve alapján, amit sikerült is meg találjak úgy, de kép nélkül és "Facebook felhasználó" - ként.... Majd rá koppintottam arra a fiókra és annyit ír ki, hogy "sajnáljuk, valami hiba történt..." Esetleg valakinek valami ötlete? :/ Hogy tudnám ezt megoldani??? Válaszokat előre is köszönöm!



#Facebook #felfüggesztés #Probléma megoldása
2021. jan. 17. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
sehogy
2021. jan. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen.

Ha valódi név lett volna megadva, akkor az adataid igazolásával gond nélkül hozzá lehet jutni, de így nem.

Anyámnak arra sem adák vissza, hogy a facebook fiókban a neve becenév formában szerepel.

XYXY Piroska a neve, a fiók név pedig XYXY Piri. Elfelejtette a belépési adatait, kérte a helyreállítást. Az első lépés az volt, semmi gond, fotózza le a számlát amit fizet, vagy valamilyen személyes iratát, amin szerepel a neve. És itt már bukott is a dolog.

2021. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, akkor semmi remény :( köszönöm.
2021. jan. 17. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!