Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Nemtudom eldönteni melyiket válasszam melyik a jobb?


Samsung galaxy s20 Fe

Vagy

Xiaomi mi10T pro

Vagy

Xiaomi poco f2 pro


2021. jan. 17. 17:57
 1/5 anonim válasza:
50%
A samsungok hamar belassulnak, szerintem Samsungot nem éri meg venni. A xiaomi márkát nem ismerem, én a Huawei-re esküszök. Jelenleg egy Huawei p40 lite telefonom van, nagyon szeretem.
2021. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem poco f2 pro-m van fél éve, csak ajánlani tudom, szerintem ár-érték arányban jelenleg az egyik legjobb telefon.
2021. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez annak függvénye is, mik az igényeid.

Minél jobb kamerát szeretnél, és nem lényeg a kijelző milyensége akkor 10T Pro

Ha kis méretet, akkor S20 FE

Ha azért szeretnél korrekt kamerát, de nem szimpi az IPS kijelző, kell az Amoled kijelző, akkor Poco


Bármelyiket is veszed, nem lesz rossz. Én a 10T Pro-t venném, vagy a Poco-t a kamera miatt. (esélyesebb a poco)

2021. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegyikben van pro és kontra, nem egyértelmű a dolog! Összeségében leginkább én is a Poco-t ajánlanám, mivel az a legolcsóbb, viszont a hardver és akksi egyértelmű, de még pár dologban jó, ha nem is mindenben! Hasonlítsd össze, mik a fontos szempontok Neked!

[link]

2021. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pocot venném
2021. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!