Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme a galaxy s21-nek?

Mi értelme a galaxy s21-nek?

Figyelt kérdés

Komolyan elég undorító ami mostanában folyik. S10em van és szeretnék váltani, de konkrétan egy értelmes ajánlat nincs. Note 20 300felett, műanyag, fullhd+. S21-ek szintén müanyagok, szintén fullhd+. Az ultra modellek meg szerintem ocsmányok. Komolyan kezd olyan lenni mint az apple h csak a legdrágább telefonjuk ami normális.

Nem is értem gyakorlatilag az s6-tól prémium telefonok vtak az s szériás telefonok, qhd felbontással, a note-okról nem is beszélve. Mit vártak hogy valaki megveszi majd ezt a műanyag sz.rt ennyiért? Ráadásul már töltő sincs hozzájuk se füles...


2021. jan. 18. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ kit kérdezel.


Szerintem egy drága telefonnak sincs értelme

2021. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
iPhonet vegyél ne papírnehezéket
2021. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

2#


Miért gondolod, hogy jobb az egyik "színes ikonokat nyomogatunk" mint a másik?


[link]

2021. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre meg voltam elégedve a samsungjaimmal, mert eddig az árukért cserébe nyújtottak is valamit. De lehet tényleg iphone lesz belőle most.
2021. jan. 18. 14:15
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
"iPhone is Apple's dumbphone. The firmware is locked down, as is the operating system that runs on all iPhones, iOS. Because of the proprietary nature, and the controlling and censorship that Apple maintains it is strongly recommended to not own one of these devices. They will cause you nothing but harm."
2021. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyre kevesebben vesznek évente új telefont, mert az elmúlt 3-4 év modelljei is még tökéletesek mindennapi használatra, ezért emelik az árakat az egekbe, és csökkentik az új telefonok összeszerelési minőségét stb.
2021. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
És jobban is járnál vele. :) Világ életemben utáltam a Samsungot. Ha meg ragaszkodsz az Androidhoz, akkor Xiaomi. Rengeteg telefonom volt már, ezzel a kettővel voltam csak megelégedve. iPhone tart eddig nálam legtovább.
2021. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Én pont ezek miatt vettem iPhone-t. Semmi újat nem tudnak kitalálni az Ázsiai gyártók, csak nagyobb, erősebb nagyobb, erősebb, drágább.. ez a szint. Lassan ott tartunk hogy egy flasghip Samsung annyiba kerül mint egy iPhone. Az optimalizáltság miatt erősen az iPhone felé billen a mérleg.
2021. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Az Apple újított valaha bármit is?
2021. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
#9 Javaslok egy kis történelem tanulást. Legutóbb például feltalálták a mai okostelefonokat.
2021. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!