Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van értelme...

Tasli2000 kérdése:

Szerintetek van értelme ennek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy Ace 3-am, már több mint 1 éves, és jelenleg a Mobile Care-t használom rajta vírusirtóként. Emellett gyorsítónak használom a DU Speed Booster-t.

Ezeket azért használom, mert ezekkel nem lassabb a telefon, mint amik eddig rajta voltak. (360 Security, Avast!) Ezekkel nagyon lelassult, foleg a 360 Security-vel.

Van értelme ezeket (Mobile Care, DU Speed Booster) EGYÜTT használni? Ha nem, akkor melyiket ajánljátok?

Lehet, hogy elég lenne a gyárilag rátelepített Lookout Security-t használnom?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2015. jan. 23. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szart nem ér egyik sem. Töröld le, felejtsd el őket. Felesleges baromság, nem gyorsít.
2015. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel melléjük 2-3 tisztítóprogramot még, hogy teljes legyen az életérzés.
2015. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vírusvédelem és gyorsító alkalmazás sem kell egy okostelefonra.
2015. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 válaszolónak: Köszi a válaszod! Nekem használt, amíg el nem indítottam egy másik alkalmazást.XD

2 válaszolónak: Köszi a válaszod, de nem segített.

3 válaszolónak: Köszi a válaszod! Ez tényleg igaz minden telefonra? Tabletekre is vonatkozik? Kérlek indokold meg!

2015. jan. 23. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor hallottam már, hogy Androidra van vírus, viszont egyszer sem, hogy valakinek ebből baja lett volna. Ami pedig nincs, az ellen nem kell védekezni. Egyébként pedig a felhasználó a legnagyobb ellenség. Megbízható oldalak látogatása, alkalmazások Play áruházból letöltése esetén, meg lényegében mindegy, ha tudod mit és hol csinálsz, 0% esélyed van a vírusfertőzésre. Normális használattal simán el lehet lenni egy Windows rendszeren is aktív vírusvédelem nélkül, de ettől még senkit sem bátorítanék erre.

Önmagában jól össze van rakva az Android. Taskkiller nem kell, ennél a rendszernél nem baj, ha majdnem tele van a RAM. Nem úgy működik mint a Windows. Nem lesz gyorsabb a telefon vagy több az üzemidő, mert egy alkalmazás időnként minden más alkalmazást bezár. Szemetet sem kell takarítani. Nem tudom mit szoktak még ezek a takarító vagy gyorsító alkalmazások, eddig is megvoltam nélkülük, ezután is megleszek. Ha a gyártó jól összerakta a rendszert, nincs miért belenyúlni a működésébe.

Mindenre vonatkozik, amin Android rendszer fut, telefonra és tabletre is.

2015. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17:17 zoligyerek: "Tegyél fel melléjük 2-3 tisztítóprogramot még, hogy teljes legyen az életérzés."

21:20 kérdező: "Köszi a válaszod, de nem segített."


LOL. Ezen felsírtam.

2015. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!