Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben vegyek IPhone...

Milyen színben vegyek IPhone SE(2020)-at?

Figyelt kérdés
Jelenleg gondolkodok erősen, hogy milyen színben vegyek új IPhonet, mivel évekkel ezelőtt vettem egy 5st szürkében ami baromira nem tetszett későbbiekben. Ezért is megbántam, hogy azt a színt vettem. Tudom, hogy sokaknak a szín nem szempont mobil vásárláskor, de biztos van olyan akinek igen és most tőlük szeretnék tippeket kérni. Ugye 3 színben van, fehér, fekete és piros. A fehért néztem sokáig de sok videóban írták, hogy fehér hátlap fekete képernyővel hát...Feketével nincs bajom viszont nagyon basic. Piros viszont szép lenne meg akár cseresznyés tokkal nagyon passzolna ha lenne ilyen. Bár a pirosért annyira nem rajongok de telefonban nagyon tetszik. Ti melyiket választanátok és miért? Mindenképp ezt fogom venni, 128 gb-ben szóval ne írjatok más telefont meg minden mást jó? Piros, fekete, fehér?

2021. jan. 24. 02:51
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
2021. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
és még szép is
2021. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
szívesen vennék pirosat főleg az adományozás miatt is, de nagyon nem jön be nekem a piros, sőt utálom sajnos. Egyszerűen szúrja a szememet, lehet azért mert kiskoromban mindig ha szobafestésnél bedobtam a pirosat mindig lehurrogtak, hogy migréneket fog okozni, erős és rajta fog gubbasztani a szembed, nyomasztó stb. Meg hiába vennék rá tokot az nem ugyana, mert maga a telefon ott van alatta és tudom hogy piros és zavar rájöttem erre:D azt hiszem a fekete és fehér között fogok vacilálni. fehér dominál nálam csak megzavart ez a fekete fehér összhang..bár lehet annyira nem feltunő
2021. jan. 24. 16:31
 14/26 anonim válasza:
Akkor legyen fekete ,ne törd magad annyit rajta :D
2021. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
15,lehet az lesz :D
2021. jan. 24. 19:11
 16/26 anonim ***** válasza:

Nekem fehér van, én is sokat dilemmáztam, mert a sima fekete telefonok nem tetszenek valamiért, még azon is gondolkodtam hogy másik modellt veszek a fekete előlap miatt :Dd

A piros nagyon nem lett volna az én színem, így végül úgy döntöttem hogy mindegy, legyen a fehér hátlapú, és egyáltalán nem zavar, hogy elől ilyen, hátul olyan, sőt, nekem valahogy sokkal elegánsabbnak tűnik fekete előlappal, pedig tényleg nagyon nem tetszett. De ahogy a kezembe vettem aztán szerelem volt :D

Ja, és nekem egyáltalán nem koszolódik :)

2021. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én pirosat vennék. SE-nél még a régi klasszikus Product RED szín van, a 12-es modell már sokkal inkább korallra hasonlít.
2021. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
na lehet nem fekete lesz mert az nekem nagyon uncsi és volt már olysnom.fehérben tetszettek a telefonok, régen 4sem kicsike fehérbe volt és imádtam :D..de piros is király szín. nem tudom még :D.de jo látni hogy nem vagyok ezzel egyedül
2021. jan. 25. 13:51
 19/26 anonim ***** válasza:
milyen lesz végül? :)
2021. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

27.fehér :)

rájöttem nem zavarna a fekete képernyő hisz a legtöbb mobilnak amúgy is "fekete a képernyője" :D...de élőben előtte megnézem és akkor is ha a fehér jön be akkor az lesz :) mostanában fehér a színem, fehér táska, powerbanks tb :D

2021. jan. 25. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!