Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben vegyek IPhone...

Milyen színben vegyek IPhone SE(2020)-at?

Figyelt kérdés
Jelenleg gondolkodok erősen, hogy milyen színben vegyek új IPhonet, mivel évekkel ezelőtt vettem egy 5st szürkében ami baromira nem tetszett későbbiekben. Ezért is megbántam, hogy azt a színt vettem. Tudom, hogy sokaknak a szín nem szempont mobil vásárláskor, de biztos van olyan akinek igen és most tőlük szeretnék tippeket kérni. Ugye 3 színben van, fehér, fekete és piros. A fehért néztem sokáig de sok videóban írták, hogy fehér hátlap fekete képernyővel hát...Feketével nincs bajom viszont nagyon basic. Piros viszont szép lenne meg akár cseresznyés tokkal nagyon passzolna ha lenne ilyen. Bár a pirosért annyira nem rajongok de telefonban nagyon tetszik. Ti melyiket választanátok és miért? Mindenképp ezt fogom venni, 128 gb-ben szóval ne írjatok más telefont meg minden mást jó? Piros, fekete, fehér?

2021. jan. 24. 02:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: amúgy a pirosnak is fekete az eleje.
2021. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

27.igen de annál valahogy nem zavar valamiért :D..

bár pirosnál rá jottem utálom azt a színt sajnos..ezért lesz fehér :)

köszi mindenkinek a segítséget kivéve ennek az ingerült balfsznak (27) ...:D

2021. jan. 25. 20:45
 23/26 anonim ***** válasza:
Amúgy én is a fekete mellett voksolok. Én is abban vettem pont az új SE-t mert ez az Apple-féle fekete nekem nagyon bejön, van egy ilyen szürkés-ezüstös csillogása vagy hogy mondjam nehéz elmagyarázni írásban :D
2021. jan. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

23.jol nézhet ki :)

na a legvégső döntés úgyis élőben lesz hisz élőben lehet másak és akkor ott derül ki melyik tetsztik igazán :D

2021. jan. 26. 12:35
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyébként a piros is unisex szín, a lila meg a rózsaszín az oké, hogy csajos, de a piros nem.
2021. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Milyen lett? :D
2021. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!