Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válaszam...

Melyik telefont válaszam szerintetek Iphone 11 vagy Samsung Galaxy S20 FE?Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én az előbbit mondanám mindenképp.
2021. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
1. Miért?
2021. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Kérdés, hogy használni akarod, vagy állandóan vacakolni vele.

Az iphone az használati eszköz, kész van.

Az androidfanoktól mindig azt hallom, hogy ilyen meg olyan skint húz rá, meg hogy bármikor húz olyat rá, hogy iphonenak néz ki.


Meg csomószor hallom hogy megoldottak problémát, ami android nélkül nem létezne.


Nekem van mindkettő. Nekem az i kényelmesebb. Még akkor is ha kicsit már öregecske.

2021. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

#2 Mert én is sokáig androidot használtam, de marhára megelégeltem azt a sok nyűgöt, amit okozott a "flagshipnek" gúnyolt telefonja a samunak számomra.

Váltottam iPhone-ra, és 1 éve boldog vagyok, semmi gond nincs vele, amaz ilyenkor már kuka állapotnak örvendett, mert még a SIM-et sem látta a végén, és még a szoftveres-támogatása is megszűnt. Pff, megérte a közel ~200e ft-ot... ja, nem. És egyik sem tőlük.

Szóval igen, én az iPhone 11-et választanám.

2021. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
+1 az iPhone-nak, az iOS jobban bejön, mint a OneUI
2021. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Én az iPhone-t venném, mert alapból is azt használok és ezt szoktam meg. Meg van egy olyan mániám, hogy igénylem a friss operációs rendszert. És az iPhone 5-öt is kap míg Android olyan 1-3-mat.

Amúgy nagyjából egyforma a 2 telefon. Csak vigyázz, mert az iOS zárt, szóval sok mindentől megfoszt, de cserébe nagyon kényelmes. Ezt neked kell eldönteni.

2021. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

iphonem van

de nem vagyok elkötelezett

nekem is nehéz kérdés lenne

bár én samsungot venném mert sose volt csúcs droid telóm

2021. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!