Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 7 telefonon...

Xiaomi redmi 7 telefonon hogyan tudom rendesen vessző nélkül beállítani a nevet a névjegyzékben?

Figyelt kérdés
Elmentem úgy, hogy Horváth Béla. Hogy menti el? Persze, hogy Béla, Horváth-ként. VESSZŐVEL! Hát mióta van vessző egy névben?
2021. febr. 3. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
kerestem a beállításokban, kerestem mindenhol, de semmi. Felcserélem a családnevet és a keresztnevet, de a vessző marad. Hát ki érti ezt...
2021. febr. 3. 11:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig úgy mentetted, hogy vezeték név és keresztnév mezőt is kitöltötted, akkor mentsd úgy, hogy csak a keresztnévhez írod az egész nevet.
2021. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs olyan, csak olyan mező van, hogy "Név" "Telefonszám"

a névhez ha szóköz nélkül írom be akkor meg azt írja, hogy túl hosszú a név.

2021. febr. 3. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Névjegyzék - beállítások - névmegjelenìtési sorrend - keresztnév előre
2021. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
A név mezőben lennie kell egy lefelé mutató nyílnak, ami előhozza a többi mezőt, és akkor tudod az egészet csak a keresztnévhez írni.
2021. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!