Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom 4g domino kártyát nem...

Telekom 4g domino kártyát nem ismeri fel a telefonom ?

Figyelt kérdés

Eddig 3g-s domino telekomos kártyám volt. Kaptam egy e-mailt hogy a 3g hálózatuk csökkeni fog és, hogy ingyen kérhetek egy 4g-s kártyát amivel a számom marad a régi. Meg is jött, de amint berakom a kártyát a telefonba, kéri a pin-t, feloldja, majd keresi a hálózatot és nem találja. Iphone Xr kártya független a telefon. Bevan rakva a kártya és fent azt írja hogy “nincs szolgáltatás”. Azaz hívni nem tudok és netezni sem vele. A belállításokban->általános->infó-ban írja, a hálózatnál, hogy nem érhető el, azon belül A sim nincs előkészítve. Ezt mit jelent ?

De alatta a szolgáltatónál jelzi a Telekomot, és szolgálati zár sincs, tehát nincs korlátozva ez a kártya. Ha a régi 3g-st visszarakom akkor azt egyből felismeri. Mi tévő legyek, már mindent próbáltam, de sehogy sem ismeri fel ezt az új kártyát.



2021. febr. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

elolvastad a leírást, amit küldtek a kártya mellé?


gondolom nem, mert akkor írtad volna, hogy megcsináltad a lépéseket

2021. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem küldtek hozzá leírást.
2021. febr. 6. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd vissza a régi kártyád és hívd fel az ügyfélszolgálatot. Nekem úgy tűnik a telefonod felismeri a SIMet, de nem tud kommunikálni a hálózattal.
2021. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

be kel aktiválni, szép is lenne ha aktivált kártyát postázgatnának


addig nem tudnál telefonálni, mert a simcsere provisioninggel deaktiválódik a régi, és az úton lévő kártyával vissza lehetne élni


itt a leírás

[link]

2021. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A simet aktiválni kell, még nem jó semmire.
2021. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm szépen a segítséget. Amúgy a telekom oldalán és e-mailben is az van, hogy küldenek útmutatót, de az nem volt a kis csomagban. De a segítségetekkel már menni fog köszönöm.
2021. febr. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!