Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Iphone-t vegyem meg...

Melyik Iphone-t vegyem meg 2021-ben?

Figyelt kérdés

Sok telefont használtam már de nekem csak is az iphone jött be.

Mielőtt írnátok, nem menőzésből meg villogás miatt hanem tényleg nekem tetszett a rendszere.

Nem szeretnék viszont horrorisztikus áron venni de mégse szeretnék használtan venni mobilt bár eddig se volt semmi gond a használttal csak most azért szeretnék újat venni.

Nekem fontos lenne, hogy szép és éles képeket csináljon, gyors legyen, mérete azért ne tepsi legyen hanem egy kézben is kényelmes legyen mert szeretek egy kézzel telefonozni főleg, mert sokat messengerezek.

Nem most tervezek venni hanem talán 4 hónap múlva addigra lesz elég pénzem.

Ti melyik iphonet ajánljátok?



2021. febr. 13. 22:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
viszont én ezt a sima jack dugós fülest szoktam használni ami ilyen lapos a füle és ahogy látom ezekhez nincs ilyen jack dugó? milyen füles van hozzá? vagy milyet lehet venni?
2021. febr. 14. 00:17
 12/20 anonim ***** válasza:
16%

Egyiket se, én most vettem egy iPhone 11-et két hete, de nagyon megbántam.

Alig vártam, hogy hú nekem is áfonyám lesz még csak nem régi modell és semmivel nem ad többet mint az előző középkategóriás Samsungom.

Most pl. azon mérgelődők, hogy a viber hívásokat sima hívásként értelmezi és aki viberen hív nem érti, hogy miért nem a viberen vettem fel.

Abszolút semmi prémium érzetet nem ad,a kijelző széleken még mindig a baromi széles kávák vannak mint egy 5-6-7 éves alsókategóriás mobilnak.

Egyedüli pozitívum, hogy szép képeket csinál, de ennyi pénzért egy droidos is lő szép képeket.

2021. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért az iphonek támogatása jóval több mint egy androidé, vagy csak nekem az a tapasztalatom, h az iphone 5-öm a mai napig működő képes, de a céges telefonjaimból ez idő alatt 3.-at használom el, úgy hogy ugyan úgy használom őket a mindennapjaimban. Amúgy 64 Gb-os 12 mini is elég sokmindenre, én a képeket egyből cloudba mentem, illetve pár dokumentumot is.
2021. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11: Van átalakító. Jack tó lightning. Vagy van alapból olyan fülhallgató, ami már lightning kábellel van. Utolsó opció pedig a vezetéknélküli.
2021. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Iphone 6s plus és fölfele
2021. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy iPhone 11-re éri beruházni. 64GB tárhellyel. Mert számít hogy mekkora tárhelyűt veszel, kb 60.000 Ft különbség is lehet. De az iCloudban tudsz venni tárhelyet, nagyon sokat és minimális összegért. Én most vettem iPhone 11-et, 7 ről váltottam. A kamera egyszerűen zseniális, nagyon jó választás volt. És mivel már nem ez a legújabb széria iPhone így már nem nagyon drága 200.000- 250.000 Ft körül mozog.
2021. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Iphone 11et vettem oktoberbe es imadom, az akku egesz nap siman kibirja pedig online oktatas alatt egesz nao hasznalom es a maximalis kapacitasa meg mindig 100%. Nagyon szep kepeket csinal
2021. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Dettó #17
2021. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Minden ájfón sz@r.
2021. febr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
XR talán?Nem annyira horror az ára, de azért nagy telefon, ha túl nagy akkor SE 2020 és ha van pénzed 12 minire akkor ternészetesen azt.
2021. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!