Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone XR vagy SE? Melyiket...

Iphone XR vagy SE? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Ezen a kettőn gondolkozok. Az XR a káva nélküliség miatt tetstik, modernebb hatása van, viszont eggyel régebbi proci, kisebb pixelsűrűségű kijelző.


Az SE új, nagyon jó proci, sokáig lesz támogatott, de picit kicsinek érzem a 4,7-et, meg a forma is elavult kissé.


Megérné a 40-50 ezres felárat az XR? Egy évvel régebbi, nem lesz addig támogatott, mint az SE? 3 évig használnám minimum. A jelenlegi iPhone-om is 3 éves.



2020. jún. 22. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egyik SE, válassz mást. Sok sikert!
2020. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Így van sokkal jobb telefonokat találsz egyszerűen nem éri meg iphone-t venni.
2020. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


a két provi között nincs hatalmas nagy különbség, szerintem észre sem vennéd ha nem tudád hogy melyikben mi van.

az XR-nek sokkal jobb az akkumulátora.


a támogatásról annyit, hogy 4-5 évig biztosan támogatott lesz még mindkettő!

Az 5s ami 2013-ban mutatkozott be még mindig támogatott... szal...

2020. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja oké. Akkor tudtok esetleg olyan telefont ajánlani, ami nem iPhone és iOS-t futtat? Ja , hogy nem. Köszi, de nem kérek az androidból, volt hozzá szerencsém 50 ezertől 150 ezerig, mind egy rakás f.s volt. Egy nyílt rendszer tele buggal és felesleges bonyolításokkal, iszonyat pocsék memóriakezeléssel, folyamatos alkalmazás leállásokkal. Bocsi, de nekem az kell, hogy amikor feloldom a telefonom, akkor egy logikusan elrendezett menü fogadjon, ahol minden gesztus és ujjmozdulat úgy épül fel, hogy a lehető legnagyobb kényelemmel kiszolgálja a felhasználót és évekig kap frissítéseket. Mellesleg a jelszavaimat a beállításokon belül egy biztonságos helyen ujjlenyomattal, vagy jelszóval védve tudom tárolni a bankkártya adataimmal együtt. Tudod mikor merném ugyanezt egy androidon megtenni (mellesleg nem is gondolom, hogy lehet ott). Szóval ennyi indok után még egyszer feltenném a fenti kérdést. Iphone XR vagy SE éri meg jobban? Kérem az android fanokat és iPhone fikázókat, hogy ne próbálják a saját akaratukat és véleményüket ráerőltetni másra, pláne olyankor nem, amikor nem is adott ez az opció, mert eleve két iOS rendszerű mobil közül kértem tanácsot. Nem volt harmadik opció, ebből következik, hogy mindenképp a kettő közül dől el.
2020. jún. 22. 21:26
 5/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ.
2020. jún. 22. 21:27
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Bocsesz 1x elmondtam a véleményem ennyi volt
2020. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

haggyad őket... ilyenek.

otthon ülnek a kies kis lakásukban és figyelik a gyakorit mikor ír ki valaki ájfónok kérdést és már mennek is fikázni.

még pu..ci sem jut nekik. :D

ignorálni kell őket, ha felhúzod magad attól boldogok!

2020. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Ja mindenki aki nem javasol iphone-t az egy ilyen élettelen nem?
2020. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

#2


NEM kell itt az android propagandátok, iOSt kért a kérdezô miért nem arra válaszólsz?


Kedves kérdezô!


Nekem 3 okostelefonom volt, most cserélnék voltam több Telekomban, 2db Istyleben, és 1 MediaMben.


A 3/3 Telekom az iPhone-t ajánlotta, mivel hosszabb a támogatás, jobb a rendszer gyorsabb, és megbízhatóbb...

A Huaweit nem ajánlották, mert a Google bármikor elveheti a többi meglévô telefonról a rendszert.


Az SEt mindenki ajánlotta, jó telefon, de én is kicsinek találom...


Ha Neked tetszik vedd az SEt, az XR lassan 2 éves lesz, de attól még klassz telefon.



UI ketteskéhez. A SAMU, Sony, Huawei az 1 milliós telefonjával nem tûlárazott?


Aki Iphonet vesz az minimum 3-6+ évre vesz, mert addig jó is lesz, nekem 2-3 év után minden androidos annyi lett, a jelenlegi SAMUm fél év után ment szervízbe aztán most fél éve megint volt. 😀

2020. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ki engedte meg hogy becézz? A 2ES
2020. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!