Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia 5 ii-ről?

Figyelt kérdés

Mostanában igen eltűnt a Sony telefonok terén. Régen volt egy e3-am meg egy M4 aqua-m amiket eléggé szerettem, bár felidegesítettek néha :D

Elég jónak tűnik ez a telefon, néztem valahol 400 ezret is elkérnek érte de szolgáltatónál 250ért az enyém lehet.

Mit gondoltok felér a konkurensek mai flagship felhozatalaihoz? (Samsung, iPhone, Xiaomi stb.)

Valakinek van ilyen Sonyja, ha igen megosztaná a tapasztalatait velem?



2021. febr. 16. 23:10
 1/4 anonim válasza:
Jó kis telefon.
2021. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem olyan van, 3 napja vettem , nagyon gyors.
2021. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jó telefon.
2021. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán felér. Ha fotózáshoz a Photo Prot használod ami elvileg előre telepítve van a telefonra és ha videózol akkor meg a Cinema Prot használod akkor fotós képességit és videó képességeit tekintve is príma telefon, a sima androidos kamerás appot ne használd vele, a SONY a saját szoftverével gyönyörű képeket készít, persze ha szépen mindent részletesen beállítasz rajta. Azon kívül a saját zenelejátszója nagyon jó, van jack, van sztereó hangszóró, nincs notc, és kamera kivágás, vékony káva, hátul is szépen el van rendezve a kamera, ujjlenyomat olvasó gyors, szeretem hogy a gomban van, az FM rádiót hiányolom belőle, az üzemidő is átlagos használat mellett egy és fél nap. Egyszerűen jó ránézni erre a telefonra, egyedi formaterv és kényelmes kézben tartani mert nem nagy telefon a maga 6.1"-vel. A szoftveres optimalizáció remek. Szerintem nem fogsz csalódni benne.
2021. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!