Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges "felcserélni" az...

Lehetséges "felcserélni" az adatokat telefonon?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnénk cserélni, viszont úgy, hogy az adatok is megcserélődjenek a telefonokon. Hogyan tudnám ezt megoldani? (iPhone és Samsung)

2021. febr. 18. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor írd meg Magyarul is, hogy mit akarsz.
2021. febr. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az adatokat akarod egyikről a másikra átvinni?
2021. febr. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, azt szeretném hogy az iphone adatai a samsung telefonra keruljenek, a samsunge pedig az iphonera. Siman atkuldeni nem tudom, mert akkor ha atkuldom az egyikrol a masikra, akkor osszekeverednek rajta a dolgok.
2021. febr. 18. 03:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Mobiletrans-ot, nem tudom: a free verzió mit tud, de a fizetős tudhatja amit szeretnél.
2021. febr. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de sajnos nincs ilyen funkciója az appnak :(
2021. febr. 18. 04:03
 6/7 Fsms ***** válasza:
Nyiss két e-mail címet , oda rakd be a Kontaktokat, és a e-mail címeket cseréld fel a két telefon között. Persze ez a levelezés terén is kompromisszumokkal jár.
2021. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. febr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!