Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonon, hogy kell...

Okostelefonon, hogy kell megoldani, hogy éjjel a Messenger ne csipogjon, de a mobil ébresztője szóljon reggel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Van a telefonodon egy olyan alkalmazás, hogy SmartConnect? Nekem alapból rajta volt ezen is és a korábbin is, de feltételezem ha nincs, akkor is vagy le lehet tölteni ez vagy egy hasonlót.

Itt be tudod állítani, hogy estére (itt te mondhatod meg, hogy ez mettől meddig legyen), kapcsolja ki az értesítéseket.

2021. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KmsRys ***** válasza:
93%
Android 5-ös verziótól felfelé van egy "Ne zavarjanak" nevű üzemmód. Azt be lehet állítani, hogy minden értesítés hangot letiltson, de az ébresztőt ne. Nekem is úgy van beállítva. + ezt az üzemmódot úgy is be lehet állítani, hogy meddig legyen aktív.
2021. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, milyen okostelefon és milyen oprendszerrel.

Én Samsung telós és Android OS-es vagyok. (Azon belül is már/még a 10es android fut a telón.) Tehát nálam a megoldás:

Van egy úgynevezett "Ne zavarjanak" mód. Ezt be lehet időzíteni, nekem este 10 és reggel 10 között aktív (te adod meg) és a beállításain belül meg van adva, hogy például nekem kicsörög, ha többször hív egy szám (mert akkor valszeg fontos), de egyébként minden néma, kivéve az ébresztőt.


Ez androidon elérhető a felső állapotsor/gyorspanelen, de a beállítások közt is megtalálod.


(Ma már olyat is tud a teló, hogy magától kikapcsol éjjel, de az ébresztőkor bekapcsol és ébreszt. Talán ebben segít a bixby aszisztens is androidon, de én nem használom "őt", így nincs tapasztalatom vele, de abban is vannak hasonló beállítások.)

2021. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%
A Messenger beállításai között kapcsold ki az értesítéseit. Ez nem fog befolyásolni semmilyen Messengeren kívüli értesítést, riasztást, ébresztőt.
2021. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Vagy kapcsold ki a netet
2021. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
ömmm...már nem azért, de ha lenémítjátok a telefont, az ébresztő akkor is szólni fog.
2021. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A telefon némítása az ébresztő és a média hangerejét nem befolyásolja.
2021. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Kapcsold ki a netet

2. Repülő üzemmód - se net, se telefon, se SMS nem fog menni, de az ébresztés menni fog

2021. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!