Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A72 vagy Samsung S20FE?

Samsung A72 vagy Samsung S20FE?

Figyelt kérdés

Lényeges különbség van a kettő között?

Samsung FE vel az a problémám, hogy már tavalyi készülék, és csak 4 évre adják ki a frissítéseket. Ilyen szempontból jobb lenne egy idei telefon, mint az A72. Vagy ez nem baj? Nem számít hogy az egyik tavalyi a másik idei?



2021. márc. 18. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már van A72?


Azjó!

2021. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az S20FE van meg. Nagyon tetszik a külseje, szép nagy a kijelzője, mindig gyors, gyönyörű képeket csinál. Rengeteg fáljt, képet tárolok rajta, de még így sem van csomó tárhelyem. Én főként a kamerája miatt vettem meg, nem csalódtam benne. Brutál szép éjszakai képeket csinál és még vízálló is.

Szóval szerintem nyugodtan megveheted, ajánlom neked.

2021. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Tegnap vagy tegnap előtt mutatták be, azt hiszem.



"Samsung FE vel az a problémám, hogy már tavalyi készülék"

régebbi felsőbb kategóriás telefon mindig jobb az újabb középnél.

2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, van már.
2021. márc. 18. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A72-t akartam de túl nagynak találtam, előtte Fe-t, de az meg elvileg túl melegszik. Az is nagy de nem annyira mint az A72. A52 kisebb de rosszabb is (de olcsóbb, nyilván)
2021. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül A72 mellett döntöttek.
2021. márc. 26. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, a Fe-t én is kinéztem de nem írtak róla vmi jókat, a 72-t akartam aztán de túl nagy így mást vettem, de amúgy akit nem zavar a phablet, az vegye nyugodtan
2021. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!