Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Ios? Milyen az...

Android vagy Ios? Milyen az Apple telefonok?

Figyelt kérdés
Mennyire más mint az Android? Előnyök, hátrányok?

2021. márc. 19. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Előnyök: igazából nem tud olyat amit egy androidos telefon ne tudna

Hátrányok:nagyon gyorsan merül, a legtöbb alkalmazás fizetős, nagyon törékeny

2021. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Gyors, megbízható. Az appok fizetősek, és nem tud olyat, amit egy androidos ne tudna. Kb. ennyi.
2021. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Azért nem annyira fizetősek az appok, az ilyen basic dolgok mint a messenger meg a társai mind ingyenes. Ami meg fizetős az meg androidon is az 99%ban.

Én már 5 éve iPhone-t használok, szerintem nagyon megbízható, én csak ajánlani tudom, soha sem fagyott le egyik modellem sem. A szoftver naprakész állandóan, sőt átlagosan min 5 évig biztosan tudod használni a legújabb frissítéseket. És még napokig tudnám sorolni az előnyöket...

Hátrányának egyedül az árát mondanám, de manapság az androidos telefonok nagyrészt hasonló árkategóriában mozognak.


Szerintem végső soron a te döntésed, hogy milyen telefont veszel az igényeid alapján, de ha ki szeretnéd próbálni az ios rendszerét, én csak ajánlani tudom az iPhone-t :)

2021. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Morzsi007 ***** válasza:
82%

Ez megint egy jó kérdés. :))

Vegyél mindkettőből használd, aztán meglátod. Egyik jobb, mint a másik számodra. Mi nem tudjuk neked melyik lenne megfelelő.

2021. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen appok fizetősek? Sorolnátok néhány példát?
2021. márc. 19. 09:22
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem amit az átlag “halandó” felhasználó tölt le (messenger, Facebook, instagram, átlag képszerkesztő, legtöbb játék, térképek) mind ingyenes. Ami fizetős az általában androidon is az...
2021. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

5# a Pou pl fizetős iPhone-kon. De ki használja azt?

Sokkal jobb hosszútávra, sokkal gördülékenyebb az Apple az Androidnál. Eddig androidot használtam, kiváncsiságból váltottam iPhone-ra, hát nem fogok visszaváltani Android-ra. (Csúcs androidos telefont használtam)

2021. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

egyéni preferencia kérdése, kinek mi jön be.

nekem pl nem tetszik hogy ennyire zárt az iOS, ha elbaltázzák a messenger legújabb verzióját (ami mostanában gyakran megesik...) akkor androidon legalább vissza lehet tenni egy régebbi verziót. 😃

meg én szeretek témázni, babrálni a telefonnal, szóval nekem nem is valóak az ilyen zárt rendszerek.


de kétségtelen előnye az iPhonenak, hogy 5-6 évig jár hozzá főverziófrissítés, és még utána is kap biztonsági frissítéseket.

meg értékállóbb is sokkal, 2 év után nem az lesz, hogy megvetted a telefont 300-ért és 125-ért tudod eladni max 😃

2021. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Morzsi007 ***** válasza:
87%
8-assal egyetértek. Nekem ios van 12 éve, mert nem érdekelnek a különféle testreszabhatóságok, színek. Ha nem akarod babrálni nagyon, testreszabni pl a betűtípust meg a színeket, akkor iphone a nyerő. Ha szeretsz mindent állítani, szögelni dolgokat, akkor android. Iphone-ból mindegyik “csúcskategória” pl 12-es széria, amit az androidos flagshipekkel lehet egy szinten kezelni. Magyarul új iphone közül mindegy mit veszel teljesítményre mind egyforma. Androidnál több kategória van.
2021. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
55%
Míg egy androidos telefon 2 év után bedöglik, egy iPhone-t, ha vigyázol rá, akár 5 éven keresztül is simán tudsz használni. Szerintem a menüje is egyszerűbb mint az androidnak, semmivel sem tud kevesebbet mint egy android, sőt :)
2021. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!