Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normális 2 és fél hónap után?

Ez normális 2 és fél hónap után?

Figyelt kérdés
január 6-ikán setupoltam az új iPhone 11 pro-mat, eddig nagyon jól bírta az aksia, most azonban reggel 9:30-tól idág 100%-ról 71%-ra csökkent. Meg mostanában többszőr felmelegszik, sima netezés mellett. Nem játszok rajta és nem szoktam filmet nézni rajta.

2021. márc. 24. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az utoljára telepített alkalmazásokat nézted?
2021. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hol kéne megnézzem és mit nézzek meg rajta?
2021. márc. 24. 15:17
 3/15 anonim ***** válasza:

A beállítások->akkumulátornál lentebb görgetve látszik, hogy mi mennyire használta az aksit. Van-e benne olyan, amit nem rég töltöttél le?

Ha nincs, akkor is érdemes az utoljára telepített alkalmazásokat leszedni és megnézni akkor is ez történik-e. Az egyik ismerősöm rendszeresen töltöget le random appokat és nem egyszer járt már úgy, hogy azok közül volt a ludas valamelyik.

2021. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nem normális!!!!

Nézd meg amit 3-as koléga ír!

Koppints rá az appok listájára, akkor percre pontosan kiírja az akku használati időket.


De az is lehet, hogy gyári hibás az akksi...

2021. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Safari 51% az első


Meg tegnap már éreztem, hogy 1-2 perc alatt nagyon felmelegedett. Amit eddig nem csinált.


És simán bírta az aksia. Este 10 körül volt 68% körül mindig. Úgy, hogy fél hét kor kelek, ránézek csak 1-2-szer a telefonra. Aztán homeofficeban, ha nincs semmi teendőm, akkor használom. De nem youtubozok meg ilyesmi, csak a szociállis média, meg neten utána olvasok dolgoknak, de ennyi. És bírta rendesen.


Tegnap kezdte a feltünően melegedést és ma meg nagyon gyorsan merül, melegedés mellett.

2021. márc. 24. 16:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Most 16:06 -> 56%
2021. márc. 24. 16:05
 7/15 A kérdező kommentje:

Emagról rendeltem, amit 1 hónapig, kiszállítás után lehet vissza küldeni.

(Ez már feb. elején lejárt)


Van még garancia levél, de azzal nem tudom, hogy hova menjek, ha már meg akarom nézetni.


Meg, hogy magyarázzam el a szitut, hogy foglalkozzanak vele és ne rázzanak le...

2021. márc. 24. 16:08
 8/15 anonim ***** válasza:

jaaaa hogy ez nem az akksi állapota?

akkor jó, akkor tényleg csak valami eszi.

ha ráböksz a safarira akkor mit mutat? x perc a háttérben, ilyn van?


zárd be az összes ablakot benne, az is lehet, hogy valami oldal reklámja zabálja az akksit.

azért melegszik mert pörgeti valami a processzort.


Meg csinálj egy kényszerített újraindítást!

megnyomod a hangerő fel gombot - elengeded

majd a hangerő le gombot - elengeded

és aztán az oldalsó gombot egészen addig nyomd míg újra nem indul és meg nem jelenik az alma logo.

2021. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És amit írtam, vannak-e mostanában felrakott appok?
2021. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
annyira bírom, hogy amikor visszakérdezek akkor nem kapok választ, vagy nem arra válaszol a kérdező amit kérdezek.... ugye 9-es kolléga milyen idegeítő ez?
2021. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!