IPhonera váltás?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Xiaomi Redmi Note8t-t használok és elgondolkoztam azon,hogy lecseréljem.Mivel előfizetéses (is) vagyok (5520 valamikor 6520 Ft),ezért 7117 Ft lenne havonta az új tarifacsomag,annyi változás lenne, hogy korlátlan netem megszűnne és helyette lenne 100gb és 120 perc lebeszélhetőségem.Leginkább a kompakt méret miatt cserélném le(iPhone SE vagy 12 mini).A Xiaomi tényleg mindenre jó(infra,Jack csatlakozó,"belenyúlhatok" a rendszerbe stb),csak a mérete.Zenehallgatásra,olvasásra,telefonálásra és nagyon ritkán játékra használtam a telefont.Esetleg aki androidról váltott ios-ra az megbánta?

2021. ápr. 3. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, soha többé android. De ez embertől függ, meg hogy mit szoksz meg.
2021. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem bántam meg, sokkal jobban szeretem az iphoneom mint az előtte lévő androidot, de rossz helyen tetted fel a kérdést, már gyülekeznek a vérandroidosok akik szerint minden iphoneos idióta és az iphone fanatikusok akik szerint normális ember nem vesz androidot. Csak vitát szít az ilyen kérdés. Inkább olvasgass neten a témáról.
2021. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legtisztább,hogyha megnézem személyesen a telefont.Hiába olvastam és néztem róla videót nem adta át.
2021. ápr. 3. 16:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 3. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég szokatlan lesz az elején de aztán megszökött. Ez történt velem is másfél hetes a telefonom és már megszoktam előtte nagyon hiányzott az Android. Nekem egyikkel sincs bajom
2021. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!