Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneről váltás Huaweire?

IPhoneről váltás Huaweire?

Figyelt kérdés
Ha lecserélem a telefonomat iPhoneről mondjuk egy Huaweire vagy Samsungra, akkor itt is átemelhetőek az alkalmazások, lehet e szinkronizálni a 2 telefont vagy ez eetben nem megoldható?
2019. febr. 22. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Androidos rendszert nem tudsz ios-szel szinkronizálni és sok olyan app van, ami csak az egyik rendszeren működik
2019. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A névjegyzéket az iPhoneról is fel tudod szinkronizálni Googlebe, aztán onnan vissza az új telefonra.
2019. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem "emelhetőek" át az alkalmazások, sőt ha el is érhetőek a másik rendszerre, újból meg kell venned.
2019. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Huawei Mate 20 Lite telefonomon gyárilag van, egy Phone Clone nevű app, amivel a névjegyek, naptáresemények, fotók/videók illetve "egyéb adatok" (hogy ez alatt pontosan mit ért, azt nem tudom) vihetőek át. Ahogy nézem, le kell tölteni az előző telefonra is az alkalmazást és létrehoz egy wifi kapcsolatot a két telefon között és átküldi az adatokat.
2019. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan előttem írták, az alkalmazások nem emelhetőek át.

Viszont nem egy ugyanolyan app létezik iOS-en, mint Androidon, csak azt éppen utóbbira fejlesztik, így ugyanúgy le kell tölteni. Ha fizetős app, akkor sajna külön kell fizetni érte (újra). Nem app, de cloud, stream előfizetések viszont áthozhatóak, mert itt, nem az app-ért, hanem egy netes szolgáltatásért fizetsz.

2019. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!