Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor alapították pontosan Sirit?

Mikor alapították pontosan Sirit?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 2011. október 4.-én integrálták az iOS-ba, de nem ezt szeretném tudni. A Wikipédia ezt írja: “A Siri Inc.-t 2007-ben alapította Dag Kittlaus (CEO), Adam Cheyer (VP Engineering) és Tom Gruber (CTO/VP Design), az SRI International kockázati befektetőcsoport Norman Winarskyjének támogatásával.” Tehát valamikor 2007-ben. Viszont nem tudom, hogy melyik hónapban, és hányadikán. Nekem a pontos dátuma kellene, nagyon fontos!

#Apple #iPhone #IOS #Siri #SRI International #Siri Inc.
2021. ápr. 16. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg az amerikai végjegyzéket
2021. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

19:54 válaszolónak: Azt, hol kell megnézni?

20:08 válaszolónak: De az a 2007-es dátum nem a Siri dátuma, hanem az első iPhone piacradobása.

2021. ápr. 18. 22:40
 4/19 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy 2007-ben már ezen agyaltak volna.
2021. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ez ugyanaz a kérdező:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

csak gondoltam szólok, hogy szélmalomharcot vívunk...

Hiába írjuk le, hogy mi a Siri és honnan származik és hogyan és mikor került be asszisztensként az iPhoneba.

Hiába mondjuk el, hogy Susan Bennett hangján szólalt meg először

[link] nem fogja elhinni nekünk... Mindig fel fog akadni valamiben.

Siri nem egy cég, hanem egy szolgáltatás hangjának a neve.

Annak a cégnek kb semmi köze Sirihez amit találtál kedves kérdező.

A Scansoftnak sokkal több köze van hozzá, ők rögzítették Benett hangják.

De keress rá a Nunce nevü cégre is.

2021. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

09:01 válaszolónak: Min kellett volna agyalni? A Wikipédia is leírja, hogy 2007-ben csinálták a Sirit.

10:10 válaszolónak: Én azt nagyon jól tudom, hogy Susan Benett a Siri hangja, már régóta tudom, és természetesen el is hiszem. De nem ez volt a kérdés. A Wikipédia írja, hogy 2007-ben hozták létre a Sirit, pontosabban Dag Kittlaus és társai. De a Wikipédia idézet ott van a kérdésben. Egyébként köszi, hogy megemlítetted ezeket a cégeket, rákeresek, lehet megyek vele valamire.

2021. ápr. 22. 15:08
 7/19 A kérdező kommentje:
Fontos infót találtam! 2005. Júniusában (napot nem ír, de már legalább a hónap is elég) vették fel Susan Benett hangját, és akkor kezdték el a Sirit csinálni, és csak 2007-ben lett kész a Siri. Ez is sok infó, aminek természetesen már nagyon ürülök, de a 2007-es dátumot még továbbra is keresem. Ha valaki tudja a pontos dátumot, szóljon!
2021. ápr. 22. 15:35
 8/19 Morzsi007 ***** válasza:
Miért van szükséged erre az infóra?
2021. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
15:40 válaszolónak: Sajnos azt nem árulhatom el, titok, és az Apple sem tudhatja meg. De mindenképpen fontos, és nagyon sürgősen kell ez az információ.
2021. ápr. 22. 15:45
 10/19 anonim ***** válasza:

"2005. Júniusában vették fel Susan Benett hangját, és akkor kezdték el a Sirit csinálni"

Benett hangját nem azért vették fel, hogy Siri legyen belőle. Egyszerűen csak ezt a hangot választották ki az adatbázisban tárolt többi hangminta közül.

És ezzel a dátum kereséssel az agyamra mész, mert ez a rendszert nem úgy van, hgoy tegnap még nem volt, ma bejelentik és holnap már van és akkor az a dátum Siri alapítása. A hang még meg sem volt a szoftver alapjait már rég elkezdték tervezni és írni. Aztán még mindig nem Benett hangjával tesztelték éveken keresztül a fejlesztők.

Mire eljutottak arra a szintre, hogy kiadják addigra sok100ezer munkaórát öltek bele.

A pontos dátum pedig amikor Siri először szólalt meg a nagyközönség előtt az iPhone 4s készülék bejelentésének napja. 2011. október 4.


21:15-től nézd:

https://www.youtube.com/watch?v=hSJqPul24DI

Ezek Siri első szavai amit mi is halhattunk akkor.

2021. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!