Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Léteznek olyan appok amit...

Léteznek olyan appok amit direkt feledékeny embereknek csináltak?

Figyelt kérdés
És mindenhol vannak olyan funkciók ahogy felírni a teendőket prioritást írni mellé ezeket esetleg módosítani értesítést beállítani megjegyzéseket esetleg képeket fotókat de hát ami kompletten kezelni a memóriazavar mintha valami külső agy lenne
2021. máj. 5. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hívják naptárnak. Azért is van a telefonod.
2021. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
18%
Te kis kunkormanó:)))))))))
2021. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt hiszem létezik ilyesmi, sajnos a nevére nem emlékszek.
2021. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Naptár vagy a Samsung Reminder appja.
2021. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Határidő naplós dolgot keress. Meg vannak ilyen to do list appok.

Ha veszel egy aktivitás mérőt, akkor van amiben ott is lehet ezeket állítgatni, és ott rezeg a csuklódon, hogy tényleg ne felejtsd el.

De akár ébresztőket is állíthatsz be telefonon, hogy mikor hova kell menned, vagy mit kell csinálnod. Nem vagyok feledékeny, csak néha szétszórt. Akkor szoktam ilyeneket beállítani, mikor van esély rá, hogy elfelejtsem. Az óránál meg meg lehet adni egy szöveget, hogy amúgy minek szól.

2021. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

iPhone-ban van ilyen gyárilag

A neve:

Dobpergés!!!!!

EMLÉKEZTETŐK

2021. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

jegyzetek... kb. minden telefonban van ilyen gyarilag


ha meg ugy vagy feledekeny, hogy gyakran elfelejtkezel a cuccaidrol, es elhagyod oket, arra ott az AirTags

2021. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ötös csináltak neked valaha terheléses cukor merest? Mert én is így kezdtem hogy néha szétszórt voltam mostanra meg már cukor problémám van. hogy érzékeltesem a súlyosságát a NAV évi 50000 Ft adókedvezmény advmert fogyatékkal élesről van szó. de kiderült hogy nekem már 20 éve is megvolt akkor voltam szétszórt amikor cukor tartalmú ételt ettem csak akkor még nagyon enyhe volt. de mennyivel jobb lett volna ha akkor észreveszik és akkor csak erre kellett volna egy kicsit jobban odafigyelni mert lemondtam volna a 80000rol elhiheti mindenki többet buktam a szétszórtság gal
2021. máj. 5. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Nem hangzik valami jól.


Szerencsére nálam csak az egyetem teszi a dolgát. Mikor egyszerre 8 dolgot kellene csinálni és repül az idő, de vannak ugye órák, házik, beadandók, saját dolgaim. Mivel ezeket néha nagyon egyszerre kell csinálni nem tudok mindent észben tartani, meg az órát figyelni. Terheléses cukrom még nem volt nézve, de ha lesz időm lehet nézetek egyet, ha már így mondod biztos ami biztos alapon.

Általában amúgy nincs gond, jó a memóriám meg minden, csak mikor tényleg szalad minden és azt se tudja az ember, hogy merre van már az azért kicsit betesz.

( A heti programom:

Mára nincs kész a házim, mert azt kellett volna csinálni hétvégén, de tanulni kellett egy másik tárgyból vizsgára, ami szerintem azért elsőbb rendű. De most meg tanulni kellene egy másik tárgyból vizsgára, de van mellette még egy beadandóm, amit péntekig kell leadni, azzal megint nem tudom mi lesz így. De szerencsére van még egy beadandóm, amit megint le kell adni a hétvégén. De mellette tanulni se ártana a többi tárgyból, mert azokkal nem haladok. De mellette ugye saját életem is van, azzal is kellene valamit kezdeni.

Nagyon túltolták most ezt a távoktatást. Nem érkeztem tanulni, mert csak a házikat csinálgatom 2-3 tárgyból és a többivel nem haladtam. Most a 2-3 tárgyból ugyan úgy van házi, de a másik 7 tárgyamból meg most vannak zh-k vizsgák. Azokból nem tudok szinte semmit, azokra is több időt kell így fordítani, de egy nap az 24 óra. Szóval így néha valami kiesik a fejemből, vagy bele merülök nagyon és nem veszem észre, hogy csúszásban vagyok.

2021. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel ez a tünet evés után 2 órával jelentkezik nehéz összekapcsolni a cukorral. Én mikor egyre súlyosbodott volt mikor azt hittem mániás depressziós voltam mert hasonló a tünet. Egyszer fent az egekben egyszer még depresszió. Mikor fent voltam a memoriam logikam kristálytiszta volt, mikor lent akkor még azt se tudtam ki vagyok és miért vagyok ezen a világon. Végül kiderült hogy egyszerűen csak egyes etelfajtakat nem szabad ennem mert felborítja a cukorhaztartasomat. Ha még véletlenül huzamosabb ideig nem ettem ilyeneket akkor teljesen kitisztultam S a mélypont után euforiakent éltem át. Végülis jogosan hisz újra makkegészséges voltam egész addig amíg újra nem ettem olyasmit amit nem szabad. Szerencsére kiderült már tudom mit nem szabad enni. De volt akinek gerincsérülés lett ebből mert a mélyponton elájult vezetés közben és ütközött. Nekem már csak az van hogy ha kicsit elrontom az evést vagy elcsabulok egy kicsit valamire amire nem lenne szabad akkor órákig feledékeny szétszórt leszek. Nyavajas penny marketben pl. Most akciós a csokiparany.:)))
2021. máj. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!