Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mobil márkáról mi a...

Xiaomi mobil márkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

1.pro és kondtra?

2.Van olyan jó mit a Samsung?

3.Xiaomi Redmi Note 9ProDual Sim 6+64GB megbizhat típus?

4.Xiaomi Redmi Note 9Duel Sim4+128GB vélemény róla?

5.Xiaomi Mi 10 Pro 5G Duel Sim 8+256GB vélemény?



#xiaomi Redmi Note 9pro dual sim 6+64Gb #xiamo Redmi Note 9 Dual Sim4+128 GB #Xiaomi Redmi Mi10 Pro 5G Dual Sim 8+256GB
2021. máj. 8. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem elozo telom redmi 5 volt, most egy eve note 9 prot nyuzok, mindketto tokeletes telo, elegedett vagyok veluk.
2021. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Sok gyenge pontjuk van. A MIUI borzalmas, frissítések után megfekszik, látszik a spórolás rajtuk, a Redmiknél meg aztán még szembeötlőbb. De ha 1-2 évre keresel telefont annyit talán kibírnak.
2021. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

1.

Pro:

Jó ár/érték arány.

Korrekt minőség minden téren.

Nagy termékkínálat így van választék minden kategóriában.


Kontra:

MIUI egy bughalmaz illetve nem nagyon szeretnek frissíteni.


2.Samsung nagyon jó Support-t nyújt, Android gyártók közül messze a legjobbat így szerintem nem és sosem fogják elérni ezt a Xiaomi ennyi termékkel sajna. Győzik kiadni, nem hogy még frissíteni.(+ régiónként eltérő)

Amúgy termékminőségben szerintem semmi különbség nincs, Xiaomi is teljesen jó.


Mind 3 telefon jó választás, vedd amelyik méretre jó és elég számodra minden téren, ja és ahol normális garancia van.

6GB RAM legyen mindenképpen a telefonba, de ha van 8GB-os az még jobb.

2021. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A Xiaomi márkáról nagyon sok pozitív visszajelzést hallottam - szakmán belül is - ezért amikor telefon vásárlásra szorultam, úgy döntöttem, hogy én is kipróbálok egyet.


Nos... Első körökben igen barátságos, kezes készüléknek tűnt, azonban a rendszer mélyében kutakodva egyre inkább csalódnom kellett. Biztonsági kockázatokban bővelkedő, rendszerszinten kevéssé testreszabható eszközök, teljes Google integráltsággal, amitől elszakítani nem lehet. Nagyon sok a felesleges kémalkalmazás, és a tárhelyre telepedő szemét.


El is búcsúztam tőle, mert a telefon egy személyes használatú eszköz, amelyen számos fontos személyes adatunk halad keresztül. Amelyik készülék erre veszélyt jelent, az számomra kiesik.


A sebességre és a tárhelykapacitással viszont nem volt gondom vele kapcsolatban.


A Samsung a kezdetek óta listavezető cég a telefonos iparban, nem véletlenül. Természetesen ez a gyártó sem hibátlan, viszont összességében még mindig a legjobb a mezőnyben, a kezdetektől napjainkig. A kettő közötti különbség számottevő és szemmel látható. A Samsungot jószívvel ajánlom mindenkinek, a Xiaomi-tól viszont óvaintem a vásárlókat.

2021. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Ha már kínai telefon, akkor OnePlus...

Sőt, ha androidra váltok majd esetleg, akkor valószínűleg én azt fogok venni.

2021. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
28%
A válaszokat mintha olyanok írták volna, akik soha nem használtak Xiaomi telefonokat, vagy mindenbe kémprogramot látnak...azért ne legyenek illúzióitok, minden androidos kockázatosabb, de senki nem kíváncsi rátok :) Note7-esem van, ami már nem mai modell, de még mindig érkeznek rá frissítések (a cég amúgy igenis gyakran frissít, de tuti csak snapdragon procival vennék, a mediatekeseket ne) és 2 év alatt nem találkoztam...igazából semmi zavaró buggal. Az akksi még mindig simán bír egy hosszú napot, nincs lassulás, fagyás/összeomlás/újraindulás még nem volt, pedig éjjel-nappal nyúzom...a kamera áll fel kicsit lassan, de max 1-2mp-ről beszélünk :)1-2 ponton érződik, hogy az android eléggé összetákolt rendszer, pont, hogy a MIUI pofozza kicsit helyre. Őszintén szólva messze jobb, mint a hasonló kategóriás telefonok, amikkel dolgom volt. Rendszerre nekem veri a Samsungot és ár/értékben ez többszörösen igaz. Iphoneról váltottam és még így is elég minőséginek hat. A 9 pronak erős a hardvere, 6 giga ram és az a snapdragon proci szinte mindenre elég és az akksi is órási talán én csak még egy hangszórót hiányolnék róla, bár az sem fontos :)Egy szóval ha veszed 3 évig szerintem lesz egy jó telefonod :)
2021. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/6 Samsung Galaxy

J3 6 12Gb 4-5 évig birta ,most jött ki belől Szoftver hadver hiba.Samsung Galaxy A21 is kondolkotom még.de Xiaomi sokk jott és rosszat Hallottam,Telekomnál és Media marktnl voltam Samsung Galaxy A21 vs Xiaomi Poco 3 ,egyik eladó mondta ha én te helyezben lennék akkor Xiaomi poco 3 mert straba birobb.

2021. máj. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!