Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fekete vagy fehér szín semlege...

Fekete vagy fehér szín semlegesebb mobilon?

Figyelt kérdés
Vennék egy kiszemelt mobilt (iphone) és eddig bármilyen telefonom volt különleges színeket választottam ami elsőre tetszett meg egy ideig tökéletes volt csak hát idő haladtával valahogy meguntam őket főleg a színe miatt, mert akkor épp nem passzolt hozzám igazán meg a szín se volt olyan mint amiben reménykedtem. Ezért gondolkodtam, hogy vennék most ilyen semleges, basic színt mert azokat nem szoktam megunni mert már volt fehérben is telefonom. Fehér nem lenne rossz csak hát beüt, hogy a képernyő fekete és a hátoldala meg fehér így akkor már fekete legyen teljesen vagy ti melyiket szoktátok venni ha színt nem néztek épp? Úgyis teszek rá tokot de néha lehet ilyen átlátszó tok lenne jó a bérlet miatt is, régen mindig így hordtam. Bár nagyon megtetszett az új lila szín és a kékje is de félek hogy azokat is megunnám hiába tetszik most. Amúgy lány vagyok nem tudom ez fontos e hátha így melyik szín "nőiesebb" bár mindkettő jól néz ki igazából. Volt amúgy már feketében és fehérben is régen kis iphone 4s mobilom így az alapján most jutott eszembe tudnék dönteni. Barátnőm régen is mondta a fekete klassz és jobban néz ki bár a fehér meg nőies, elegáns csak mondom zavarna ez a fekete-fehér dolog.

2021. máj. 11. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a kettő közül melyik hat “semlegesebben”, az öltözködésed, a személyes stílusod, az általános kiegészítőid (táskák, sálak…stb) is befolyásolják.

Pl. egy pasztell színekbe burkolózó lánynak sokkal természetesebben hat egy fehér tok. Míg aki több feketét visel, ahhoz a fekete illik jobban.

Döntsd el, a kettő közül melyik vagy inkább.

2021. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 pro van és a sötét zöldben:D Én abszolút nem bántam meg:) Minden tok passzol hozzá
2021. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
36%
Fekete fekete fekete. Soha nem vennék fehér telefont. Fúj.
2021. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

valahogy a fekete fele hajlok.

volt fehérem de valahogy a fekete jobban bejött.

de mindenkinek ment a zöld pipa ;)

bár tényleg tetszenek a színválasztékok de félek hogy megunom őket mert változhat a stílusom is, a kiegészítőim ruháim stb így egy "semleges basic" színt nem sajnálnék úgymond.

2021. máj. 11. 21:54
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Most komolyan azért lettem lepontozva, mert ki mertem mondani, hogy "Nem szeretem az iPhone-t."? :D Csak mondom, hogy a preferált színnek és a márkának kb. semmi köze egymáshoz. Egyébként pont az ilyenek miatt nem szeretem, akik megveszik méregdrágán, hogy felvágjanak vele, miközben a telefon nyújtotta lehetőségek felét sem ismerik, és besértődnek, ha esetleg valaki nem osztja a véleményüket.
2021. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam senkit mindenkinek zöldet adtam :)
2021. máj. 11. 22:24
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
A válaszod alapján gondoltam, hogy te nem. De valakinek úgy néz ki, hogy szúrta a szemét. :)
2021. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezek közül a fehéret választanám, ahhoz ha tokozol, jobban tudod azokat is variálni, feketéhez vannak olyan színű tokok, amik egyáltalán nem mennek.

De egyébként ha most vennék telefont (és lenne Pro Max lilában), mindenképp a lilát választanám, valami gyönyörű lett.

2021. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Melyik hat semlegesebben?

Erre nincs objektív válasz. Nálam a fekete, mert a pólómon kívül minden ruhám ilyen színű, így elég hülyén nézne ki, ha előszednék egy fehér telefont télen a buszmegállóban.

Egyébként pedig: mindkettő teljesen elfogadott, semleges szín.

Azt vedd, amelyik:

-jobban illik hozzád (öltözködés)

-jobban tetszik (az adott modellből)

2021. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!