Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használtan videókártyát...

Megéri használtan videókártyát venni, vagy inkább újonnan egy valamivel gyengébbet?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván árfüggő.

Általánosságban viszont el vannak szállva, meg lehúzósak az emberek. Egyből sokat akarnak kaszálni használtpiacon. Ha nem értesz hozzá, mint gondolom nem, akkori inkább újonnan vegyél.

2017. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
30K-ig mindenképpen használt. 30K-tól van RX 460, arra már megéri építeni egy alap játékos gépbe. Nyilván használtan erősebbet kapsz kb. mindig, de neked kell mérlegelned, hogy mi éri meg. Milyen gépbe kell?
2017. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Hidan ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?


Én álltalában használtat veszek mindíg. Ha van rá garancia és megbízható eladótól veszed nincs probléma. És persze legyen jó áron is...

2017. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidan jól mondja. Ha nincs vagy kevés visszajelzés van az eladóról, legfeljebb alapos előzetes kipróbálás után szabad megvenni. De én sosem kockáztatok, mindig csak sok pozitívos emberektől vásárolok. A 1050Ti-met is apróról vettem, teljesen elégedett vagyok vele.
2017. márc. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!