Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 telefon aksija hamar...

Sebestyen Gyula kérdése:

Iphone 6 telefon aksija hamar lemerűlt.Evittük iphone szervízbe, új aksit tettek bele. Hazaérve töltőre tettük, ez kb 13-órakor volt,amikor 100% ra feltöltődött.Volt néhány mesenger, Facebook megtekintés,lemerült 22%-ra!Kb 1-óra alatt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

#Iphonom új akkuval is hamar lemerűl.
2021. máj. 23. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Én visszavinném a szervizbe. Gondolom van rá valamennyi garancia.
2021. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem ócsárolni akarom a márkát, de az olcsóbb Iphone-októl ne várj sokat aksi téren.

Én a szerviz helyett vennék egy újat, de te tudod. Ha nagyon kell az a telefon akkor szerintem is vidd vissza

2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem töltünk okostelefont 100%-ra, 90max
2021. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szirty ***** válasza:
56%

"Nem töltünk okostelefont 100%-ra"


Természetesen. Mindenki mellette ül, és figyeli a töltést. Amikor eléri a 90%-ot, leveszi a töltőtől.

2021. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Mivel egy 6-ról van szó, gondolom már régóta használatban van. Nekem 6S van és ugyanezt a problémát tapasztaltam, ami másodszori akksi cserére se javult meg. A beállításokban 100%-ot mutat az akksi állapotánál. Először volt egy olyan sejtésem, hogy a szervizben használt akkumlátort tettek bele. Aztán rákerestem google-ben magyarul és angolul is, és találtam egy rakás videót, meg oldalt, ahol ezt a hibát tárgyalják. A forrása pedig egy alaplap hiba, ami persze megcsináltatható, viszont a telefon nem ér annyit. Ezt írtam be google-be: "Why is my iphone 6s battery draining so fast"
2021. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

"Nem töltünk okostelefont 100%-ra, 90max"

mesélj még! :D


Az iPhone 6 eleve vacak akksival jött ki... de ennyire azért nem kellene, hogy gyenge legyen.

1. csinálj kénszerített újraindítást, hátha csak beragadt neki valami az agyába... Nem melegszik a készülék?

2. kalibráld! Töltsd fel 100%-ra és merítsd le kikapcsolásig. Ezt csináld meg 2-3 alkalommal (ms meg holnap úgysem tudod visszavinni a szervibe). Meg kell tanulnia a telefonnak, hogy meddig bírja az akksi. A kijelzett % csak egy számított érték!

3. ha ez sem segít akkor talán egy teljes visszaállítás segíthet. Ne tegyél vissza mentést, új készülékként állítsd be! Ha valami hiba okozza ezt a jelenséget, akkor a mentés visszaállításával a hiba is visszakerül!

4. gondolom nem valamelyik hivatalos szerizben voltál, úgyhogy nem is kaphattál gyári akksit. Fogadd el, hogy gyengébb lesz kicsivel.

2021. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

" Mit tehetek?"

Az, hogy valaki ide ír ilyen esetben, az semmiképpen sem segít a problémán. Max. a lelke megnyugszik, plusz elfoglalja megát a trollkodókkal, de a telefon attól nem lesz jobb.

Az első gondolat, amikor a szerviz jött szóba mikor valami nem működik jól, másodszor is hasznos lehet, vidd vissza hogy nézzék meg. Lehet pl. az akku jó, ha mondjuk a töltésvezérlőnek baja van, vagy ilyesmi. De ilyet nem tudsz otthon diagnosztizálni, mégha annyira szeretnéd is tudni hogy mi baja van. És mi sem tudjuk megtenni innen, ahogyan helyetted sem tudjuk visszavinni a szervizbe.

2021. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így fogaradni, bármit is teszel vele...
2021. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* így fog maradni
2021. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:58


Ha elviszi szervizbe, meg fogják neki csinálni. A kérdés, hogy mennyiért. Ne mondj neki hülyeségeket.

2021. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!