Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 telefon aksija hamar...

Sebestyen Gyula kérdése:

Iphone 6 telefon aksija hamar lemerűlt.Evittük iphone szervízbe, új aksit tettek bele. Hazaérve töltőre tettük, ez kb 13-órakor volt,amikor 100% ra feltöltődött.Volt néhány mesenger, Facebook megtekintés,lemerült 22%-ra!Kb 1-óra alatt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

#Iphonom új akkuval is hamar lemerűl.
2021. máj. 23. 09:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%

Megcsinálják, de a probléma nem fog változni. Annyit ér el vele, hogy még 20 000 forintot is otthagy.


De gondolom te ezzel nem vagy tisztában, hogy ennyire osztod az észt valótlanul ;)

2021. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Na magyarázd már meg nekem, hogy hogyan maradhat fent egy hiba, ha a hibás alkatrészeket kicserélik? Az adottság, hogy nem túl nagy kapacitású ennek a telefonnak az akkuja, de az nem, hogy 1 órán belül szinte teljesen lemerül. Oké, hogy szoftveresen is próbál hatni a gyártó régebbi telefonokra, de ez se magyarázza az ilyen mértékű merülést. Na erre adjál már magyarázatot, de tényleg.
2021. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Nincs mit magyaráznom. Mondtam, hogy tapasztald meg :) "Így van / nem így van" típusú helyzeteket nem lehet máshogy a tudtára adni a kötekedő okostojásoknak. Vegyél egyet, fogd meg, kezdd el használni.


Látni fogod, hogy drasztikus gyorsasággal merülni kezd. Vidd el, rakass bele új akksit jobb esetben 20 000 forintért, rosszabb esetben mégdrágábban. Kezdd el megint használni, és megint ezt fogod tapasztalni. Ha kellően oszoba vagy, akkor cseréltesd ki újra. És újra. És újra... A tizenötödik alkalommal majd biztos jobb lesz (nem lesz az :D)


De most komolyan... Kötekedés helyett tessék elmenni és megtapasztalni. Vagy legalább hazudd be ide, hogy kipróbáltad. De ez a releváns ismeretek nélküli okoskodás baromi undorító...

2021. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Ne adj a számba szavakat. Én nem az akkumlátorról beszéltem, hanem egyéb alkatrészekről, ami a probléma forrása lehet. És igen, én voltam az, aki azt a választ adtam, hogy egy iPhone 6S telefonnal ugyanez a probléma, és megtaláltam rá a választ, addig kutattam az interneten. Elképesztő, mennyi fröcsögő proli van. A tapasztalat nem válasz arra, hogy nem lehet megcsináltatni semmilyen módon. Amennyiben pedig, ha nem esett le neked, hogy én nem az akksi ezerszer történő kicserélésére gondoltam, akkor komoly problémák vannak. Ja nem, csupán proli mentalitásod van, ami nem fogadja el, hogy ha másnak van igaza. Ép érveket pedig felhozni nem tudsz.

"Why is my iPhone 6 draining too fast", esetleg ha tudsz angolul, megnézed a találatokat, de gondolom, még angolul se tudsz.

2021. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítő szándékú hozzászólását. Holnapi napon viszem vissza a szervízbe, mert garanciát adtak az aksihoz. Valóban öreg már a teló, 7-éves.Nem éri meg többet költeni rá.

Üdv mindenkinek!

2021. máj. 24. 07:51
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Pont ezt mondtam én is, hogy vissza kell vinni, mert nyilván csere után vállalnak rá garanciát. Tehát nem kell érte fizetni.

De le lett szavazva a válaszom. Nem is értem.. :DD


Kérdező! Remélem tudod még használni egy ideig. Ha nem oldódik meg a probléma ez után se, akkor semmiképp ne költs rá, nem éri meg.

2021. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy egy 6 éves telefonról van szó!
2021. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!