Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az, hogy Facebookon...

Lehetséges az, hogy Facebookon valakinek a neve mellett a zöld pötty folyamatosan jelen van, pedig az illető nincs fent?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek este írtam messengeren, mert láttam hogy fent van Facebookon. Az üzenetet megkapta, de nem olvasta el, viszont egész este, hajnalban, korán reggel és még most is folyamatosan megszakítás nélkül zöld pötty van a neve mellett. Tehát bármikor ránéztem a telefonomra, mindig fent volt. Lehetséges az hogy nincs is fent? Miért mutatja akkor a zöld jelet? Vagy mitől ragadhat be? Ha mondjuk az ember nem lép ki a Facebookból?
2021. máj. 26. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam így, ha látom az értesítésnél az illető üzenetét, de nincs kedvem válaszolni.
2021. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, nem pontos
2021. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, azt gondolom, hogy lehet valós, de az érdekelne, hogy valaki tapasztalt-e olyat, hogy tudta valakiről nincs fent, de a facebook mégis azt mutatta?
2021. máj. 26. 09:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen.
2021. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran megesik. Párom mellettem aludt kikapcsolt nettel, és zöld pöttyös volt.
2021. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Szintén többször tapasztaltunk ilyet. Mondtam a férjemnek, hogy látom egész nap fenn voltál a fészen, nem dolgoztatok? :'D mondja, hogy rá se nézett a telóra, annyira dolgoztak... Aztán este nézem, hogy megint azt írja a fész, hogy fenn van, de mikor hazaér, leteszi a telót egy helyre, és reggelig rá se néz xd szóval elég egyértelmű volt, hogy valami beragadt. :D

Mi úgy tapasztaltuk, hogy egy frissítés megoldja. Régen volt frissítve az app a telón. Frissítés után jó szokott lenni. :)

2021. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os kiegészítés... :D

De persze van, hogy zöld az ember, de nem ér rá, nem akar rögtön válaszolni, ezért el se olvassa az üzit. Meg van, hogy a laptopon elérhető vagyok, de közben jövök-megyek a házban, és nem is ülök a gép előtt...

Én ezért nem sértődnék meg, hogy nem reagál valaki azonnal.

Ha napok múlva se, akkor érdemes megnézni, hogy mennyire aktív amúgy a fészen... Könnyen lehet, hogy nem direkt nem reagál. Attól függ, mennyire fontos, mi úgy szoktunk, hogy ha sürgős valami, akkor ha nincs reakció, felhívjuk inkább a másikat, aztán kész. :)

2021. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek miatt kapcsoltam ki, hogy mutassa ha online vagyok. Állandóan azt mutatta, hogy fent vagyok, hajnalban jöttek az üzik meg a sértődés, hogy miért nem válaszoltam.

Szerintem nem a használatot nézi hanem ha nem jelentkezel ki mindig elérhetőnek mutat ha van net. De az utolsó csak egy tipp

2021. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem valami nincs rendben az illető telefonjával. Soha nem volt még olyan hogy tegnap este óta egészen mostanáig azt mutatja fent van. És megszakítások nélkül. Mindig olyan volt hogy egész nap többször is felment, de mindig mutatta hogy pl pár perce v egy órája volt elérhető. Ilyen még soha nem volt, hogy folyamatosan egész éjszaka és még most is fent legyen. Ez biztos valami mást jelent.
2021. máj. 26. 10:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Megcsal.
2021. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!