Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonba elfogadtam egy...

Vodafonba elfogadtam egy csomagot, de nem igazan tetszik.. mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

sziasztok. nagyon rossz tulajdonsagom, hogy egyszeruen keptelen vagyok nemet mondani masoknak.. ma pedig felhivott egy vodafonos csaj, es elfogadtam valami bazi draga csomagot.. xd

na hat szamomra ez szuksegtelen. nagyon is. ket opcio van amit tenni tudnek. telefonszamot cserelek, vagy lemondom (bar nemtudom hogyan kell)

valaki tudna segiteni?🙄


2021. jún. 7. 13:55
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
71%
Minden szerződéstől el lehet állni 8 napon belül, ez nálad nem tudom mikor történt. Ezt személyesen jobb elintézni, bemész a vodafone-ba és megmondod, hogy mégsem akarod, ilyenkor kötelesek visszaállítani az előtte lévő állapotot. Bár én még csak 3 napon belül csináltam ilyet. Azon ne lepődj meg, hogy nem fogják akarni és majd mondják, hogy nem lehet, de van rá lehetőség.
2021. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Minden szerződéstől el lehet állni 8 napon belül, ez nálad nem tudom mikor történt. "


erre kérlek mutass jogszabályt


kérdező, mivel telefonon kerestek meg, távollévők között kötött a megállapodás, amire vonatkozik a 14 napos elállás


üzletben, 1270en tudod intézni

2021. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"telefonszamot cserelek, vagy lemondom (bar nemtudom hogyan kell)"


Mi más lehetőséget látsz, mint hogy valamilyen formában kapcsolatba lépsz a Vodafone-al? Őszintén?


Legközelebb, ha valaki felhív, annyit mondasz hogy: "Uram/Hölgyem, ne haragudjon, bármit is árul, nem aktuális. Minden jót kívánok.", és leteszed a telefont.


Muszáj megtanulnod hogy hogyan kell kommunikálni azt, ha valamit nem szeretnél. A telemarketing még csak hagyján, de ezzel előbb-utóbb valaki hozzád közelálló is vissza fog élni.

2021. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el a szerződésed. Abból 8 napon belül kell példányt kapnod.

Ha nég nincs, ha lehet ne használd az előfizetésed. Ne fogadj és ne indíts hívást. Ugyanis ilyen esetben a ráutaló magatartás, azaz a használat az ami a szerződéses viszony kezdetét megalapozza, ha egyéb határidő nem lett kijelölve.

Amint lehet, menj be a szolgáltató ügyfélszolgálatára és ott derítsd ki hogy milyen lehetőségeid vannak az elállásra. És addig ne írj alá semmit amíg ki nem deríted hogy tudod megszüntetni.Ugyanis ha aláírod a szerzpdést, akkor már csak kötbérrel mondhatsz fel. Ami általában elég nagy összeg hogy ne érje meg.

2021. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felszoktak hívni a Vodafone értékesitői ,meghallgatom őket meg az ajánlatukat de mindig udvariasan közlöm velük hogy nekem jó mostani feltöltös opció ami van nekem.stb
2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

[link]


Amúgy nem is 8 nap, hanem 14.

2021. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3-mast javítanám: nem azt kell mondani, hogy nem aktuális, hanem, hogy nem érdekel. Az első úgy is érthető, hogy épp nem érsz rá rá visszahívnak később.
2021. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"3-mast javítanám: nem azt kell mondani, hogy nem aktuális, hanem, hogy nem érdekel. Az első úgy is érthető, hogy épp nem érsz rá rá visszahívnak később."


Engem érdekelne, de nem aktuális, kb. 15 év múlva ugyanezen az áron tökéletes lenne.

Hívjon vissza akkor.

2021. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 szóval azt mondod minden szerződéstől el lehet állni 14 napon belül?
2021. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez esetben igen, mert nem személyesen köttetett, le van írva. Mondjuk én személyesen kötöttem anno szerződést, mégis intéztem már felmondást, de természetesen alapos indok is kell hozzá, nekem megvolt. Itt az a mázli, hogy telefonon keresték meg, így 14 nap alatt felmondhatja. Más szerződéseket is fel lehet mondani minimum 8 napig egyébként.
2021. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!