Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem az iPhone 12-t vagy...

Megvegyem az iPhone 12-t vagy várjam meg milyen lesz a következő? Nem tetszik, hogy ennek kocka az oldala azért vacilálok

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Várd meg.
2021. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ősszel jelenik meg az új ájfón. Ha addig tudsz várni, akkor várj.

Ugyanakkor az ájfónoknál 2 évente változik a dizájn...

Tekintve, hogy a 12 (mini, pro, pro max) még nincs 2 éves, valószinüleg idén is hasonló "kocka" megjelenéssel fogják piacra dobni az új iPhoneokat.

2021. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már ez a designja az iPhone-oknak, várhatsz vele de a 13, 14, 15 valószínűleg ezt szögletes stílust fogja követni, egyébként meg sokkal jobb lett a telefon fogása így, kényelmesebb.
2021. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 a design nem 2 évente változik: 2G, 3G, 3GS (3 év); 4, 4S, 5, 5S, 5C (3 év) 6, 6+, 6S, 6S+, 7, 7+, 8, 8+ (4év); X, XS, 10R, 11 (3 év).
2021. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

"#2 a design nem 2 évente változik"

Te valami droidos okostojás lehetsz aki még életében nem fogott iPhonet a kezében!

2 évente változik!

A 6, 6S egy design.

A 7-8 is egy!

A 4, 4s és 5, 5s összehasonlítást nem is értem..... láttál már ezek közül a készülékek közül egyet is 100 méternél közelebbről? - nekem mind a 4 volt, csak mondom.

Az 5C meg egy totál harmadik dizájn és kategória......

fúúú ember nézz már képeket a guglin!! mielőtt kommentelsz!!!!

2021. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 1. Azon kívül hogy az antennát áthelyezték, 7-en mi változott a designon?

Én tulajdonosa vagyok 4S, 5, 5S, 6S, 7 és 12-nek, ez nem tudom miért számít nálad, de ok...

5C-t elismerem hogy más a design, nem sokkal csak az alumíniumot lecerélték műanyagra és kerekítettek rajta egy kicsit.


És a design az nem feltétlenül egyezik a kinézettel. Jelen esetben a telefon formai adottságai a lényeg amik eléggé megegyeznek.


Mond el nekem kedves #5 mi olyan eget-rengető különbség van a 6,6S és a 7,8 között.

Ugyan az a méret, ugyan az a vastagság, ugyan az a képernyőméret.

Esetleg a jack dugó hiánya nálad a design váltás?

2021. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha most van telefonra szükséged akkor vedd meg, ilyen alapon nem lenne telefonunk mert mindig várnánk az újabbat, persze minden évben kijön egy újabb ami valamiben biztos különbözik az előzőtől egy kicsit, üzlet politika ez semmi más.

Nekem pl.jobban bejön ez a szögletesebb design.

2021. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
minek kérdezed meg h megvegyed-e ha te magad nemis igazán akarod megvenni xdxdxdxdxd
2021. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!