Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A72 vagy...

Samsung Galaxy A72 vagy Xiaomi Redmi Note 10 pro?

Figyelt kérdés

Ezzel a két fajta telefonnal szemezgetek, van valakinek tapasztalata valamelyikkel? Melyiket érdemes megvenni, és miért? Bedobtam összehasonlításba, de sajnos nem értek az ilyesmihez, nekem nem mond semmit, amit kiír, pl. hogy milyen a processzor, RAM, stb...

Szóval, ha valakinek van tapasztalata, véleménye ezekről a telókról, légyszi kicsit 'parasztnyelven' írjátok le. :)


2021. jún. 23. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesítmény alapján nagyon hasonló a 2 telefon, viszont a Xiaomi szoftverje borzalmas, tele van hibákkal (Lépj be egy magyar Xiaomi-s facebook csoportba és láthatod, hogy miről beszélek), ezért inkább az A72-t választanám.
2021. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A Redmi Note 10 Pro viszont olcsóbb, tehát döntsd el, hogy megér-e neked kicsit több pénzt az, hogy nincs tele hibákkal a szoftver.
2021. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
iPhone!
2021. jún. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak is Samsung A72 vennék.
2021. jún. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is A 72 est vennék!
2021. jún. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon én is jobban megbíznék egy Samsungban a helyedben. A Samsung szoftvere sokkal jobb, drágább uvyan a telefon, de ami jobb az sokszor drágább is :)
2021. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez elég egyértelműnek tűnik a válaszok alapján. :)

Ha megéri, akkor persze, nem számít, hogy valamennyivel drágább.

A 'hosszú táv' kb mit jelent egyébként, esélyes, hogy évekig kiszolgál, rendesen működik? Vagy ahhoz még ez is túl olcsó kategória?

2021. jún. 24. 08:45
 8/21 anonim ***** válasza:
Hosszútáv az mi ha elmúlik a tamogatás vége is!
2021. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a hosszú Táv 4 évig használtam az előző telefonom.
2021. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Találtam egy másik kérdést erről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Itt a kommentekben a Xiaomit ajánlgatják jobban. Mennyire helytálló, amiket írnak? Csak mert pl ha fent duplázódnak az ikonok, az még a használhatóságot annyira nem gátolja, de ha a képernyő lezár, az már azért eléggé nagy probléma lehet. :(

A korábbi vacak, olcsó kis telefonjaim után olyat szeretnék, ami 2-3 évig minimum működik, és nem megy tönkre 1 év alatt, és nem is lassul le annyira, hogy alig lehessen normálisan használni. Ezek közül valamelyik kibírhat ennyit?

2021. jún. 24. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!