Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8+ keszuleken a Spotify...

Iphone 8+ keszuleken a Spotify zenehallgatas kozben bezarja magat vagy megall random. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2 eves a telefonom es szinte ezido alatt folyamatosan ezt csinalja. Semmi mas alkalmazassal nincsen problema. Bezarja magat es mikor megnyitom ujra utana van, hogy megint rogton ez tortenik. Letoroltem mar es ujra telepitettem de nem hasznalt. Valaki tapasztalt mar hasonlot?

2021. jún. 28. 09:22
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
18%
Használj más stream szolgáltatást. Ha ezt csinálja 2 éve, én már váltottam volna.
2021. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A törlés és újraletöltés lett volna az egyetlen ötletem :D

de ha csak a spotify csinálja akkor biztos az a hibás. a netet honnan kapod?

Még egy telefon teljes újratelepítést, mentések visszarakása nélkül!! az amit meg lehetne próbálni.

2021. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!