Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot használhatok...

Milyen programot használhatok Androidon a lemerülés előtti hangjelzésekre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a Play áruház tele van letölthető akkumulátorfigyelő programokkal, de eddig vagy ötöt kipróbáltam, egy sem vált be: van, amelyik folyamatosan jelez, ameddig le nem nyomom (éjszaka nem túl baráti), némelyiknél csak egyszeri jelzés állítható be stb.

Nekem olyan kellene, ami adott töltöttség alatt rendszeresen (pl. fél óránként) ad egy jelzést, ameddig nem dugom töltőre.

(20 éve a régi Nokiáknál ez volt az alapbeállítás, az nekem teljesen megfelelt.)



2021. júl. 2. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Az A50-emnél be jön egy lehúzható értesítés, ha a megadott % alá esik. 5%-nál meg jön még egy.

Neked milyen telefonod van, hogy ezt nem lehet gyárilag megoldani?

2021. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
macrodroiddal megoldható
2021. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi értelme van, mikor százalékosan ki lehet iratni a töltöttséget felül?

Csak egy plusz program lenne, ami fut a háttérben és szívja az akkut. Meg ha olyan helyzetben vagy, hogy nem tudod tölteni, akkor csak bosszant, hogy neked ott fél óranként hisztizik. Mai telefonokat meg sok esetben minden este fel kell tölteni, ez már amolyan rutin dolog, nem várjuk meg míg lemerül, nem is tesz jót az akkunak.

2021. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Galaxy A70-em van, és nekem is az értesítési sávból automatikusan lehúzódik az eszközkarbantartó jelzése két pittyegő hang kíséretében, ha az akku töltöttsége 15%-ra csökkent! Nem töltöttem le, ez teljesen gyári funkció!

Bármi ilyen programot letölteni szerintem is hülyeség lenne, mert akkor már az is felslegesen merítené pluszban az akksit, egyszerűbb ha beállítod inkább, hogy a jobb felső sarokban az akksi jelzése mellett százalékosan is kiírja a töltöttséget!

2021. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Macrodroid tökéletesen működik, és még sokkal többet is tud. Köszönöm az ötletet!

Egyébként Samsung Galaxy A12 a gép. Lehet, hogy van rajta gyári jelzés is, de sem a leírásban, sem a beállítások között elsőre nem találtam.

A képernyőn persze be van állítva a százalékos kijelzés, de ez nekem nem elég, nem hobbim folyamatosan nézegetni a telefont (pláne nem minden este szépen töltőre dugni), de azért folyamatosan elérhető akarok maradni.

2021. júl. 2. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
macrodroiddal majdnem minden megoldható... :DD
2021. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!