Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha a telefonom...

Mit csináljak, ha a telefonom bekapcsol, de a Samsung feliratnál mindig megragad?

Figyelt kérdés

Mármint akkor is tölt (nem töltővel, hanem a felirat körül)

Gyakran csinálja ezt, de sikerül bekapcsolnom.

Samsung Galaxy J1


2021. júl. 5. 15:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megint ugyanez, ki kellett kapcsolnom és már megint ez van. Elfelejtettem megcsinálni azt gyári visszaállítást. De mar agyf@szt kapok ettől a szartól.
2021. júl. 25. 11:30
 12/17 anonim ***** válasza:

Boot looooooopiiiing :D

Tesó vegyél másik telót mert ez haldoklik :)

LG G4-emmel volt ez. Hazaértem suliból, indultam kaksizni, bekapcsoltam a wifit, és megfagyott az egész telefon, aztán az istenért sem akart továbbmenni az LG logó után bootoláskor.

Olvastam én hogy tegyem be a fagyóba 10 percre meg ilyen fa*zságokat (A fagyós cucc csoda de összejött xD De 5 percg bírta bekapcsolva a teló)

Eladtam alkatrésznek és vettem másikat. Te is tedd ezt szerintem.

2021. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben, ezen régebben zenét hallgattam. Szerencsére van egy másik régebbi is (LG 4K), amin zenét hallgatok most. Ezt a fagyós dolgot kipróbálom, hátha sikerül :D. Ezeken csak zenét hallgatok meg videókat töltök le.
2021. júl. 27. 11:22
 14/17 A kérdező kommentje:
A rossz telefonnal mit csináljak? Kidobni a kukába nem szabad.
2021. júl. 27. 11:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Tedd fel hardveraprón alkatrésznek.
2021. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha berakom a fagyóba, a fagyónak lesz baja?
2021. júl. 27. 21:54
 17/17 anonim ***** válasza:
hogy lenne :D
2021. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!