Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkre mehetett a p30lite?

Tönkre mehetett a p30lite?

Figyelt kérdés
2019 vége felé vették a telefont de nagyon megkímélt állapotban van ezt érdemes megvenni 50.000ft-ért vagy vegyem meg újban 99.000-ft ért?
2021. júl. 15. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Vegyed újan inkább
2021. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ti melyiket vennétek meg ?
2021. júl. 15. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Újat vennék. Amit már használtak annak az aksija sokkal rosszabb lehet. Eleve idegenkednék tőle, hogy előttem más tapicskolta, telerakta mindenféle appal, aztán törölte, meg az adatait stb.
2021. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

tegyél fel még 2 kérdést, akkor is azt fogjuk mondani, hogy pénzkidobás amit csinálsz, főleg ha újonnan veszel meg egy 2 éves telefont


az előző kettő válaszoló meg nem tudom miért gondolja hogy egy ilyen telefonért megéri kiadni közel százezret, gondolkodjatok már

2021. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4: mondjuk azért, mert szereti a Huawei márkát, és olyat szeretne, ami még Google támogatott.

Nemrég vettem Huawei Nova 5t-t, nagyon meg vagyok vele elégedve. Azóta már nem is lehet kapni, csak néhány helyen, és duplájára emelkedett az ára, tehát igény van rá.

2021. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"mondjuk azért, mert szereti a Huawei márkát, és olyat szeretne, ami még Google támogatott."

mondjuk azért 99 ezerből kijön egy használt p30 pro?

50 ezerből meg egy használt p20 pro?

mindkét telefon agyonüti a p30 liteot, konkrétan semmi értelme nincs ilyen telefont venni

2021. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy melyik az erősebbbb
2021. júl. 16. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
nem arról beszélek, anyaghasználatban meg úgy általánosságban használati élménye sokkal jobb mind a kettőnek mint a p30 litenak...
2021. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!