Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné régi iphonet venni?

Megérné régi iphonet venni?

Figyelt kérdés

Használtam már androidot és iphonet is de az iphonet kedveltem jobban.

Elején igaz fura volt, meg eléggé zárt de egyre jobban megkedveltem.

FŐleg a kis iphone 4s volt a kedvencem, a mérete miatt is és még volt benne jack csati. Nincsenek egyáltalán nagy igényeim új telefon kapcsán. Ha nem törtem volna be a 4st még mai napig haszálnám. Utána volt 5s is bár azt a szürke színe miatt nem kedveltem, nem voltam oda érte de az is megfelelt, főleg mivel ezeket kényelmesen átéri az ujjaim és kézben is kényelmes. Szeretnék visszatérni az iphone-okhoz mivel most van egy galaxa a20em-de még valahogy ez is egy tégla a tenyeremben és többször kiesik a kezemből míg az iphone egyszer sem..A mostani új iphoneok ára valami borzalom, én még mindig a 4s korszakában maradtam :D. És használtak voltak de szuperáltak. Szóval nem tudnám elengedni a jack csatlakozót, maradnék a kis méretnél..általános használatra kéne, zenehallgatásra, játékokra, messenger stb..ugye ezekre már nem jönnének frissítések de most attól rosszabb lenne a telefonnak vagy úgy az nem számít annyira? Így milyen régebbi iphonet ajánalátok nekem ami nem olyan drága de még megéri? Iphone 4 vagy 4s már egyáltalán nem ajánlott? Körbe röhögnének a gsm-sek ha ilyesmit szeretnék kérni? Nekem ez volt minden idők favorite telefonja, de komolyan és szomorú voltam elengedni mikor betört..:(volt fehér és fekete is de a fehéret imádtam.



2021. júl. 21. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Körbe röhögnének a gsm-sek ha ilyesmit szeretnék kérni? "

A GSM-ben szeretik ha vásárolsz, bármi legyen is az.

2021. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
most nézem jófogáson és tényleg ennyire lement az ára hogy 12-18 ezer forint körüliek? :O pár éve még olyan 28-30 ezerre emkékszem.
2021. júl. 21. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha mindenáron iphone és jack akkor 6s vagy a régi Se. Kb ugyan az a két telefon, csak a méret és a kamera a különbség, na meg az akku. Első se szerintem marha jó... Ha kis telefon és jack de kitekintesz az iphone mellől akkor sony vagy a most új asus zenfone 8.
2021. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3.írtam hogy mindenképp iphone..
2021. júl. 21. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon fontos dolog amit tudnod kell...

Például a messengernek iOS 10 kell minimum! Innentől kezdve a 4, 4S ki is esett, mert ezekre az iOS 9.3.6 a legújabb.

Az 5-re a 10.3.4, az 5C-re a 10.3.3...

Az 5S-re a 12.5.4 - ennél régebbi iPhone-t nem érdemes megvenni, mert az újabb appok nem lesznek rá telepíthetők!

Nézd végig az appokat amiket használni szeretnél, hogy melyik iOS kell hozzájuk minimum! És ennek megfelelően válassz készüléket!


Nekem is a 4S volt az egyik kedvencem, de sajnos eljárt ezek felett az idő... a 3GS-em még megvan és szoktan néha nyomkodni és bizony az AppStoreban egyre kevesebb olyan app van amit enged letölteni.

2021. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5.köszönöm!
2021. júl. 21. 21:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
elnézést, az iPhone 4-re az iOS 7.1.2 a legújabb....
2021. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 7 nel ne vegyel regebbit. IPhone 7 vagy 8 meg most is teljesen vallalhato.
2021. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8.azokban azt hiszem nincs már jack :(
2021. júl. 21. 21:25
 10/15 anonim ***** válasza:

igen a 7-estől nincs jack.

de lightning-jack lehet átalakítót venni

vagy dokkolót amin van jack csatlakozó

2021. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!