Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napja vettem egy Iphone-t...

Pár napja vettem egy Iphone-t sok év Androidozás után, de még most sem érzem át az almás feelinget. Meg fog változni? Nálad ez hogy volt?

Figyelt kérdés

Kb. 100.000 Forintos Android telefonjaim voltak, most a csúcs Pro Max-ot vettem meg Iphoneban.


Nekem egyelőre sokkal kevésbé tűnik kézreállónak az Almás telefon, mint az Android volt. Androidon ha valamire rá kellett nyomni, akkor szinte mindig oda tették az akciógombot, ahol az ujjam éppen volt (logikus helyre), de Iphoneon ez teljesen máshogy van.

Ha nyomnom kell egy vissza gombot, akkor teljesen át kell nyúlni a képernyőn. És sok hasonló dolog van, amitől ugyan a készüléket jónak és gyorsnak érzem, de a menürendszert teljesen logikátlannak.


Kb. 4 napja van nálam a készülék, de abszolút nem barátkoztam meg vele. Azon gondolkodom, hogy 14 napos webáruházas elállással visszaküldöm.


Ti hogy voltatok az átállással?


2021. júl. 24. 10:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évig mauál váltós autóm volt. 6 éve cseréltem le Prius-ra. TEgnap eljött az ismerős akinek eladtam az autóm, és beleültem kipróbálni. Kb. mint aki sosem vezetett váltósat.
2021. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!