Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erröl hogy szokjak le?

Erröl hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy rossz szokásom mégpedig az hogy mindig rágom a telefonom sarkát!Kérlek ne itéljetek el most ma reggel megint elkezdtem rágni a telefonom sarkát de most megrepedt rajta az üveg . (Huawei p30 pro) 4 hónapja vettem. Szerencsére még működött a telefon mert csak egy icicpicit repedt meg,de ma délután ahogy jöttem haza Peströl a buszon ültem de hirtelen lefékezett a telefonom kiesett a kezemből. Szívinfarktust kaptam kb. felvettem de ahogy láttam csak fentröl teljesen a telefon aljáig tartó repedést láttam . Akkor megnéztem rajta az időt még normális volt a kép amire hazaértem a kiejző be sem kapcsolt sokáig próbálgattam majd kivillant de nagyon csíkos néhol fekete szürke meg néha elzöldül és nem is érzékel.Most nagyon szomorú lettem elegem van kb az összes telefonom így végzi most szeintetek mennyiért csinálják meg? ha ez számít a hátlap amúgy is össze van már törve rég.
2021. aug. 1. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha lenne egy rossz telód rágásra?

Az mondjuk nem Leszokás, de sokkal olcsóbb.

2021. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!