Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Digi Mobil vélemények?

Digi Mobil vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Megéri kipróbálni? Városban (Kmét) milyen a net és a hang minősége? Illetve a 200 lebeszélhető perc az bármelyik (Tnor,T-mobile,VF) irányba lebeszélhető vagy csak hálozaton belül?


A Telefonszámot nem szeretném hordozni, akkor +3650-es lesz a Diginél?



2021. aug. 6. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Megéri mindenképp, a net minősége teljesen megfelelő, telefonálásra nem használom. A 200 perc ha minden igaz, akkor bármelyik irányba lebeszélhető.

És igen, 0650/+3650 hívószámmal kapsz új számot.

2021. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Első biztos nagy városban él vagy nem használja. Én használom. 4G kívül nincs másuk és rengeteg beállítást korlátoznak. A térerő borzalmas épületekben. Az internet a térerővel együtt lassú.


Az ország legrosszabb lefedettsége van és bizonyos helyen még csak lefedettségük sincsen.


1000FT, eltudod dönteni , hol élsz és neked megéri e.

2021. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Valóban Budapesten használom legtöbbször, a faluban, ahol élek nincs lefedettség (egyes erősségű jelenleg, de a lefedettségi térképen nincs rajta). A hazaúton egy darabig jó a lefedettség, Kiskunlacházán kifejezetten tökéletes már a kezdetek óta.

Az épületes példa azért vicces, mert az iskolánkban az alagsorban a Telekom 0-1 erősségű, a net szinte semmi, mindenki panaszkodik, én meg körberöhögöm őket, miközben a DIGI fullos erősségű.

2021. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
61%
Most nem tudom mennyibe kerül, anno egy éve még az ingyenes tesztidőszakban használtam. A lefedettséggel nekem még budapesten belül is voltak bajok (épületeken belül (igen csak sima épület nem a mélygarázs x edik emeletén) ingyen jó volt de a sok lefedettségi gond miatt inkább lemondtam
2021. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhatatlan. Az ország 99%-ában nincs térerő. Még Budapest nagy részén sem működik.
2023. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!