Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A kislányomnak tönkrement a telefonja.Kb 40 ezer Ft-ot tudunk most arra szánni,hogy vegyünk másikat.


Mesenézésre (YouTube) kellene főképp,valamint néha szokott játszani is rajta.


Még mielőtt valaki belém kötne...Nem,nem a telefont nyomkodva éli a gyerekkorát.


Előre is köszönöm a segítséget!


2021. aug. 9. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mesenézés telefonon, hát én biztos nem forszíroznám.
2021. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Mese nézésre egy nagyon egyszerű laptop jobb. Arra jobban lehet tenni szülői tiltásokat akár, és mivel nagyobb a képernyője nem teszi akaratlanul is közel a fejéhez, plusz nehezebb is, így nem megy pillanatok alatt tönkre a szeme.
2021. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy jó pillanat hogy elszokjon a telefonozásról.

Nem ezen kéne kielégíteni a digitális világ felé lévő igényét.

Van fiam aki pont együtt nőtt a mobilokkal, úgyhogy kb tudom miről beszélek.

Nem kell neki később sem néhány percél több hogy megszokja...


De ha még se hallgatnál ránk, akkor az van hogy 50 től alakulnak igazán azok a telefonok amik elmennek. Úgy mindenre.

Redmi 9. Ultra minimum a 3Gb ram. Minden napi felhasználásra már 4gb a minimum. Hosszú távra már 6Gb+ a javasolt. Ha nagyon lassú lesz akkor meg azért fog nyúzni hogy nem jó.

Egy mobilos boltba ha bemész ilyen kis starkiba ott lehet tudnak adni valamit használtan. Ami megfelelne neki, de a memória szintén fontos, meg hát ha nagyon gyenge a proc benne akkor meg azzal lesznek gondok. Redmi 9 állja a sarat ilyen téren is.

Ez sajnos 46k ért van legolcsóbban jelenleg ahogy látom.


Memória 3-4GB tól.

66x snapdrgon vagy nagyobb illetve a G80 vagy nagyobb mediatek. Ilyen G25 meg G35 -el csak sírás lesz... Azokért pénzt sem érdemes kiadni. Szerintem.


Ezért javasoltam egy sarki boltot. Ott esetleg kapsz valamit 40k ért használtan ami ugyan ilyen jó. Vagy szürke importos valamit. Bár ezeknél a garancia az kérdéses.

2021. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!